Olimp Racing z mistrzowskim tytułem

Marcin Jedliński wygrał kolejne wyścigi w ramach ESET V4 CUP oraz FIA CEZ i zdobył tytuł mistrza sprintu ESET V4 Cup w GT i GT3. W ścisłej czołówce znajdował się także drugi zawodnik zespołu Olimp Racing – Stanisław Jedliński.

Marczyk i Gospodarczyk wiceliderami mistrzostw Europy po 50. Rajdzie Barum

Czwartą rundą tegorocznego sezonu Rajdowych Mistrzostw Europy był 50. Barum Czech Rally Zlín. Choć był to prawdopodobnie najtrudniejszy start tego sezonu, Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk zanotowali znakomity występ. Załoga ORLEN Team spisała się doskonale i awansowała na pozycję wiceliderów FIA ERC. Biorąc pod uwagę, kogo pokonał duet w Škodzie Fabii Rally2 evo, ręce same składają się do oklasków.

Młodzi kartingowcy z Radomia punktują w Toruniu

Bracia Antoni i Franciszek Bal oraz Antoni Lenart z powodzeniem wystartowali w miniony weekend w wyścigach podwójnej, piątej i szóstej rundy serii Rok Cup Poland w Toruniu.

Biliński nie dokończy sezonu Brytyjskiej Formuły 4

We wspólnym oświadczeniu Romana Bilińskiego i zespołu Carlin ogłoszono zakończenie tegorocznej rywalizacji polskiego kierowcy w Brytyjskiej Formule 4 na pięć wyścigów przed zakończeniem sezonu. Powodem tej decyzji jest pełne skupienie się zawodnika oraz sponsorów na serii GB3.

Nieudana niedziela Romana Bilińskiego na Silverstone

Roman Biliński nie ukończył obu niedzielnych wyścigów brytyjskich mistrzostw GB3 na torze Silverstone. Polak musiał zatrzymać swój bolid na przedostatnim okrążeniu drugiego wyścigu tego weekendu, zaś w trzecim wyścigu, jadąc na prowadzeniu, doszło do kolizji pomiędzy nim, a Roberto Farią z powodu błędu  która wyeliminowała obu zawodników z dalszego ścigania.

Biliński ósmy w pierwszym wyścigu na Silverstone

Roman Biliński zajął ósme miejsce w sobotnim wyścigu brytyjskich mistrzostw GB3 na torze Silverstone. Zwyciężył Ayrton Simmons, przed Roberto Farią i Jonathanem Brownem.

Bal Brothers wracają do Włoch

Po wyścigach trzeciej rundy serii Rok Cup Poland w Bydgoszczy młodzi radomscy kartingowcy ruszyli do Włoch na kolejne zawody prestiżowego cyklu Rok Cup Italy.

Inter Europol Competition tuż za podium na Monzy

Polski zespół Inter Europol Competition spisał się znakomicie w trzeciej rundzie Długodystansowych Mistrzostw Świata, 6-godzinnym wyścigu na legendarnym torze Monza. Kuba Śmiechowski, Alex Brundle i Renger van der Zande zajęli czwarte miejsce w bardzo mocno obsadzonej klasie LMP2, siódme w klasyfikacji generalnej w stawce 37 załóg.

Pechowy weekend dla Leszczyńskich zawodników

W pierwszy weekend lipca na torze Poznań odbyła się druga runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski Endurance w których udział brał leszczyński zespół BieRni Motorsport w składzie Tomasz Biernat oraz Mateusz Tabaka. Dodatkowo na zaproszenie organizatorów Pucharu Trofeo di Serie powered by MotoTruck – Tomek zasiadł za kierownicą wyścigowego Fiata 500.

Powtórka z rozrywki – drugi wyścig Rdest w W Series

Zawodniczki W Series pozostały w Austrii na kolejny tydzień. Podobnie jak Formuła 1, kobieca seria wyścigowa ponownie ściga się na Red Bull Ringu, gdzie o kolejne punkty zawalczy Gosia Rdest.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league