Herta ponownie najszybszy na Laguna Seca

Colton Herta drugi rok z rzędu uzyskał najlepszy czas kwalifikacji do wyścigu IndyCar Series na torze Laguna Seca. Zespół Andretti Autosport zajął pierwszą linię na starcie, bowiem obok swojego rodaka ustawi się Alexander Rossi.

Di Grassi przechodzi do Venturi Racing w Formule E

Mistrz Formuły E Lucas di Grassi dołączy do ekipy Venturi Racing na przyszłoroczny sezon Formuły E po tym, jak Audi zakończyło swój udział w mistrzostwach w tym roku.

Piastri odpiera ataki Zhou w wyścigu głównym F2 na Monzy

Podopieczny Alpine Oscar Piastri odniósł zwycięstwo w niedzielnym wyścigu głównym Formuły 2 na torze Monza, w którym po bezpośredniej walce pokonał swojego głównego rywala w mistrzostwach - Guanyu Zhou. na najniższym stopniu podium stanął Dan Ticktum.

Daruvala dominuje w drugim sprincie F2 na Monzy

Junior Red Bulla Jehan Daruvala odniósł pewne zwycięstwo w drugim sobotnim wyścigu sprinterskim Formuły 2 na torze Monza, obejmując prowadzenie już na samym starcie i nie oddając go do mety.

Pourchaire wygrywa po raz drugi w sezonie Formuły 2

Theo Pourchaire odniósł swoje drugie w tym sezonie zwycięstwo dzięki wygranej w pierwszym sprinterskim wyścigu Formuły 2 na torze Monza.

Piastri pokonuję Daruvalę w kwalifikacjach F2 na Monzy

Lider mistrzostw Formuły 2 Oscar Piastri wywalczył pole position do wyścigu głównego na torze Monza, w których pokonał Jehana Daruvalę różnicą zaledwie 0,041 sekundy.

Günther przechodzi do Nissana w Formule E

Były fabryczny kierowca BMW Maximilian Günther dołączy do zespołu Nissan e.dams na sezon 2021/2022 Mistrzostw Świata Formuły E. Będzie on partnerem Sébastiena Buemiego.

Hauger przybliża się do tytułu F3

Dennis Hauger odniósł swoje czwarte zwycięstwo w sezonie 2021 Mistrzostw Formuły 3. Kierowca Premy prowadził od startu do mety w niedzielnym wyścigu na torze Red Bull Ring i powiększył swoją przewagę w klasyfikacji generalnej do 43 punktów na jedną rundę do końca sezonu.

Martins wygrywa po raz pierwszy w Formule 3

Victor Martins sięgnął zwycięstwo w drugim sobotnim wyścigu Formuły 3 na holenderskim torze Zandvoort. Dla Francuza to pierwsza wygrana w tych mistrzostwach. Drugie miejsce zajął Clement Novalak, a na najniższym stopniu podium stanął Frederik Vesti.

Leclerc odnosi drugie zwycięstwo w sezonie Formuły 3

Arthur Leclerc wygrał w pierwszym sobotnim wyścigu Formuły 3 na holenderskim torze Zandvoort. Drugie miejsce zajął Logan Sargeant, a na najniższym stopniu podium stanął Ayumu Iwasa.