Jednomiejscowe

Schumacher mistrzem Europejskiej F3

Wraz z zakończeniem przedostatniego wyścigu sezonu na torze Hockenheim, Mick Schumacher mógł świętować tytuł mistrza Europejskiej Formuły 3. Syn siedmiokrotnego mistrza świata F1 Michaela odniósł osiem zwycięstw w drodze po swój pierwszy triumf w wyścigach samochodów jednomiejscowych.

Czytaj dalej...
Jednomiejscowe

Zaprezentowano kobiecą serię Formuły 3

W 2019 roku odbędzie się pierwsza edycja W Series – wyścigów Formuły 3 przeznaczonych wyłącznie dla kobiet. Celem serii jest otwarcie kobietom drzwi do wyższych kategorii poprzez wyposażenie ich w doświadczenie i umiejętności niezbędne na kolejnych szczeblach wyścigowej drabinki.

Czytaj dalej...
IndyCar

Ericsson dołączy do Carlina?

Startujący w Formule 1 Marcus Ericsson straci swoje miejsce w stawce, po tym jak Sauber zdecydował się zmienić obydwu swoich kierowców na sezon 2019. Szwed nie zamierza jednak rezygnować ze ścigania i może dołączyć do zespołu Carlin w serii IndyCar.

Czytaj dalej...
Formuła E

Audi zaprezentowało swój samochód Formuły E

Już 15 grudnia, w Ad-Dirijja w Arabii Saudyjskiej, rozpocznie się nowa era Mistrzostw Formuły E. Dzięki zwiększonemu zasięgowi elektrycznych aut, po raz pierwszy każdy z zawodników pojedzie w całym wyścigu tylko jednym samochodem. Audi zaprezentowało dziś model e-tron FE05, w którym Daniel Abt i Lucas di Grassi po raz kolejny walczyć będą o mistrzowskie tytuły.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka