Przyszłoroczny kierowca Ferrari Charles Leclerc uzyskał najlepszy czas dwudniowych testów opon Pirelli, które zakończyły się w środę na torze Yas Marina. Kierowca z Monako był szybszy od Pierre’a Gasly’ego i Lance’a Strolla.

Przyszłoroczny kierowca zespołu Ferrari Charles Leclerc znajdował się na szczycie tabeli z czasami drugiego dnia testów opon Pirelli na torze Yas Marina, po czterech godzinach jazd. Kierowca z Monako uplasował się przed Pierrem Gaslym i Lancem Strollem.

Sebastian Vettel uzyskał najlepszy czas pierwszego dnia posezonowych testów opon Pirelli na torze Yas Marina. Kierowca Ferrari uplasował się przed Valtterim Bottasem oraz Lancem Strollem.

Valtteri Bottas był najszybszy w połowie pierwszego dnia testów opon Pirelli, odbywających się po zakończeniu ostatniego wyścigu Formuły 1 na torze Yas Marina. Kierowca Mercedesa uplasował się przed Sebastianem Vettelem oraz Maxem Verstappenem.

Lewis Hamilton odniósł zwycięstwo w wyścigu o Grand Prix Abu Zabi, który zakończył tegoroczny sezon mistrzostw świata Formuły 1. Drugie miejsce zajął Sebastian Vettel, a na najniższym stopniu podium stanął Max Verstappen. Groźny wypadek na początku wyścig zaliczył Nico Hülkenberg, jednak Niemcowi na szczęście nic się nie stało. 

Tegoroczny mistrz świata kierowców Lewis Hamilton wystartuje z pole position do ostatniego wyścigu sezonu Formuły 1 na torze Yas Marina. Reprezentant Mercedesa-AMG pokonał swojego zespołowego kolegę Valtteriego Bottasa oraz Sebastiana Vettela.

Aktualny mistrz świata kierowców Lewis Hamilton uzyskał najlepszy czas trzeciej sesji treningowej przed ostatnim tegorocznym wyścigiem o Grand Prix Abu Zabi na torze Yas Marina. Kierowca Mercedesa był szybszy od Kimiego Räikkönena i Sebastiana Vettela.

Valtteri Bottas uzyskał najlepszy czas okrążenia podczas drugiej sesji treningowej przed ostatnim tegorocznym wyścigiem Formuły 1 o Grand Prix Abu Zabi, będąc nieznacznie szybszym od duetu kierowców Red Bull Racing – Maxa Verstappena oraz Daniela Ricciardo.

Max Verstappen i Daniel Ricciardo zdominowali pierwszą sesję treningową przed ostatnim tegorocznym wyścigiem Formuły 1 na torze Yas Marina. W porannym treningu uczestniczył gościnnie Robert Kubica.

Lewis Hamilton odniósł swoje dziesiąte zwycięstwo w tegorocznym sezonie Formuły 1. Pięciokrotny mistrz świata wygrał po starcie z pole position na torze Interlagos, pokonując Maxa Verstappena i Kimiego Räikkönena.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Małgorzata Czerwińska
Olga Białczak
Agata Kurek

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?

Partnerzy

rally and race 4kolka