George Russell odniósł przekonujące zwycięstwo podczas kolejnej, szalonej rundy Wirtualnych Grand Prix, która tym razem odbyła się na Circuit de Monaco. Drugie miejsce zajął Esteban Gutierrez, a trzeci był Charles Leclerc.

George Russell odniósł zwycięstwo w wirtualnym wyścigu Formuły 1 w Hiszpanii na torze Circuit de Barcelona-Catalunya, pomimo otrzymania kary czasowej za przekraczanie limitów toru. Jego główny rywal Charles Leclerc w końcówce jednak także otrzymał karę za podobne wykroczenie, dzięki czemu to kierowca Williamsa mógł cieszyć się z triumfu.

Alexander Albon odniósł zwycięstwo w czwartej rundzie Wirtualnych Grand Prix Formuły 1, która tym razem została rozegrana na brazylijskim torze Interlagos. Drugie miejsce zajął George Russell, który wykorzystał karę czasową nałożoną na Charlesa Leclerca, jednak Monakijczyk wspólnie z Albonem zapewnili świetną walkę, która trwała praktycznie przez cały wyścig.

Charles Leclerc odniósł drugie z rzędu zwycięstwo w cyklu Wirtualnych Grand Prix, organizowanych przez Formułę 1. Reprezentant Ferrari pokonał Alexandra Albona na replice toru Shanghai International Circuit, który miał gościć w tym czasie rundę mistrzostw świata.

Etatowy kierowca Ferrari w Formule 1 Charles Leclerc wygrał niedzielne wirtualne Grand Prix Wietnamu, zorganizowane na replice toru Albert Park w Australii. Monakijczyk całkowicie zdominował rywalizację, finiszując 14 sekund przed Christianem Lundgaardem. Podium uzupełnił George Russell.

Kierowca testowy zespołu Renault Guanyu Zhou odniósł zwycięstwo w pierwszym z serii wirtualnych wyścigów, organizowanych przez Formułę 1 w oczekiwaniu na wznowienie rywalizacji na prawdziwych torach całego świata.

Valtteri Bottas uzyskał najlepszy czas okrążenia ostatniego dnia testów F1 na torze Circuit de Barcelona-Catalunya. Na drugiej pozycji uplasował się Max Verstappen, który na wolniejszych oponach C4 stracił do Fina tylko 0,073 sekundy, a czołową trójkę uzupełnił Daniel Ricciardo, który – podobnie jak Bottas – skorzystał na najszybszej próbie z ogumienia C5 i miał 0,080 sek. straty.

Daniel Ricciardo uzyskał najlepszy czas porannej sesji ostatniego dnia przedsezonowych testów Formuły 1 w Barcelonie. Reprezentant Renault uplasował się przed Charlesem Leclerkiem i Lewisem Hamiltonem.

Sebastian Vettel pozostał na czele przedostatniego dnia przedsezonowych testów Formuły 1 w Barcelonie. Podczas popołudniowej części jazd zdecydowana większość kierowców skupiła się na sprawdzeniu tempa wyścigowego, zaś w bolidzie Lewisa Hamiltona doszło do anomalii ciśnienia oleju, przez co Brytyjczyk przejechał bardzo mało okrążeń.

Sebastian Vettel osiągnął najlepszy czas podczas czwartkowej, porannej sesji na torze Circuit de Barcelona-Catalunya, która obfitowała w czerwone flagi.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race