Márquez z oznakami poprawy po grudniowej operacji

Sześciokrotny mistrz MotoGP, Marc Márquez, zameldował się w szpitalu na badania po sześciu tygodniach, które minęły od grudniowej operacji swojego kontuzjowanego ramienia, gdzie stwierdzono pierwsze pozytywne aspekty rehabilitacji Hiszpana.

Dodatkowe dni testów MotoGP w Katarze

MotoGP potwierdziło, że dodatkowe dwa dni testów, jak również shakedown, został dodany do harmonogramu jazd w marcu w Katarze. Jest to reakcja na odwołanie oficjalnych przedsezonowych testów na torze Sepang w Malezji.

Przedsezonowe testy MotoGP w Malezji zostały odwołane

MotoGP poinformowało, że przedsezonowe testy w Malezji nie odbędą się z powodu pandemii koronawirusa.

Davide Brivio odchodzi z Suzuki, łączony z Alpine F1

Po niespełna dwóch miesiącach od zdobycia przez Joana Mira pierwszego tytułu MotoGP dla Suzuki od 20 lat, Davide Brivio opuszcza szeregi japońskiego producenta, a jak donoszą media, ma on zostać dyrektorem generalnym, przemienionego z Renault, teamu Alpine F1 na rok 2021. Będzie miał on za zadanie przejąć kontrolę nad francuskim zespołem i zreformować go, tak jak zrobił to z Suzuki.

Biesiekirski kończy sezon w Kartagenie

Piotr Biesiekirski zakończył przełomowy dla siebie sezon 2020 udanymi, trzydniowymi testami nowej Yamahy R1 na torze w Kartagenie.

Team LRP Poland testuje nowe BMW

Zawodnicy polskiego zespołu LRP Poland mają za sobą udane testy nowego modelu BMW S1000RR, którym wystartują w nadchodzącym sezonie w pełnym cyklu motocyklowych mistrzostw świata FIM EWC.

Marc Márquez ponownie operowany

Sześciokrotny mistrz MotoGP Marc Márquez został poddany trzeciej operacji ramienia od czasu wypadku podczas pierwszej rundy sezonu 2020 na torze Jerez.

Dzikie karty wrócą do MotoGP w przyszłym roku

Komisja Grand Prix opublikowała nową wersję regulaminu sportowego na przyszły sezon MotoGP, która zatwierdza między innymi powrót możliwości startu przez zawodników z dziką kartą.

Oliveira wygrywa domowe GP Portugalii na zakończenie sezonu MotoGP

Miguel Oliveira odniósł pewne zwycięstwo w swoim domowym i jednocześnie wieńczącym tegoroczny sezon MotoGP wyścigu o Grand Prix Portugalii. To druga wygrana reprezentanta Red Bulla KTM Tech 3 w tym roku. Drugie miejsce zajął Jack Miller, a na najniższym stopniu podium stanął Franco Morbidelli.

Oliveira z pole position do domowego wyścigu o GP Portugalii

Miguel Oliveira wystartuje z pole position do wieńczącego sezon MotoGP niedzielnego wyścigu o Grand Prix Portugalii na torze w Portimão, który jest domowym dla zawodnika Red Bull KTM Tech 3 i jednocześnie pierwszym w MotoGP. Obok niego w pierwszej linii ustawią się Franco Morbidelli i Jack Miller.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league