Biesiekirski coraz bliżej w Aragonii

19-letni Piotr Biesiekirski ukończył wyścig motocyklowych mistrzostw świata Moto2 o Grand Prix Aragonii na przedostatniej, 26. pozycji, wyraźnie zbliżając się do zawodników jadących bezpośrednio przed nim.

Rins ósmym zwycięzcą sezonu MotoGP, kolejne podium Álexa Márqueza

Álex Rins odniósł zwycięstwo w wyścigu MotoGP o Grand Prix Aragonii. Drugie miejsce zajął Álex Márquez, który do końca walczył o wygraną, a na najniższym stopniu podium stanął Joan Mir.

Yamaha nie zastąpi Rossiego w drugim wyścigu w Aragonii

Yamaha potwierdziła, że nie wystawi zamiennika Valentino Rossiego na następny wyścig MotoGP w Aragonii o Grand Prix Teurel, ucinając spekulacje na temat możliwego powrotu Jorge Lorenzo.

Quartararo z pole position do Grand Prix Aragonii

Fabio Quartararo wywalczył pole position do jutrzejszego wyścigu MotoGP o Grand Prix Aragonii. Z drugiego pola ruszy Maverick Viñales, a pierwszą linię uzupełni Cal Crutchlow.

Morbidelli z najlepszym czasem w trzecim treningu MotoGP

Franco Morbidelli zakończył trzecią sesję treningową na pierwszym miejscu, wyprzedzając drugiego Cala Crutchlowa i Pola Espargaró o niespełna pół sekundy.

Piątkowe postępy Biesiekirskiego w Aragonii

Piotr Biesiekirski zakończył piątkowe treningi przed Grand Prix Aragonii na 29. pozycji, regularnie podkręcając tempo i w drugiej sesji urywając blisko sekundę ze swojego porannego rezultatu.

Viñales na czele stawki również w drugim treningu MotoGP

Za nami drugi trening królewskiej kategorii na torze Motorland Aragón. Na czele stawki po pierwszym dniu zmagań pozostał Maverick Viñales, który wyprzedził Fabio Quartararo i Franco Morbidelliego.

Viñales najszybszy w pierwszym treningu MotoGP w Aragonii

Maverick Viñales zakończył pierwszy trening królewskiej kategorii przed Grand Prix Aragonii na czele stawki. Za jego plecami znaleźli się Franco Morbidelli i Fabio Quartararo.

Valentino Rossi zakażony koronawirusem

Dziewięciokrotny motocyklowy mistrz świata Valentino Rossi potwierdził, że otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa i z tego względu nie wystartuje w najbliższym wyścigu MotoGP o Grand Prix Aragonii.

Biesiekirski na mecie w Le Mans

Piotr Biesiekirski ukończył ekstremalnie trudny wyścig o Grand Prix Francji klasy Moto2 na ostatniej, 22. pozycji, zbierając kolejne cenne doświadczenia w swoim zaledwie trzecim starcie w mistrzostwach świata. Jedyny Polak i najmłodszy zawodnik w stawce ruszał do rywalizacji z 29. pola i liczył na jak najdłuższe utrzymanie się w grupie z bardziej doświadczonymi rywalami.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league