Stroll przyznaje, że miał pozytywny wynik testu na koronawirusa

Lance Stroll opuścił ostatni wyścig Formuły 1 na torze Nürburgring z powodu choroby przypominającej grypę, lecz otrzymał negatywny wynik testu na koronawirusa. Jak jednak przyznał Kanadyjczyk, po weekendzie poddał się kolejnemu badaniu, które dało wynik pozytywny.

Mercedes zatrzymał rozwój tegorocznego samochodu

Szef Mercedesa Toto Wolff potwierdził, że tegoroczna konstrukcja oznaczona symbolem W11 nie jest już rozwijana, w wyniku czego już do końca sezonu nie należy spodziewać się poprawek.

Mazepin i Schumacher w Haasie?

Nikita Mazepin i Mick Schumacher – tak według najnowszych plotek ma wyglądać skład zespołu Haas F1 Team w sezonie 2021 Formuły 1.

Grand Prix Wietnamu 2020 oficjalnie odwołane

Organizatorzy Grand Prix Wietnamu potwierdzili, że pierwszy wyścig Formuły 1 w historii tego kraju finalnie nie dojdzie do skutku w tym roku z powodu pandemii koronawirusa.

Red Bull grozi odejściem z F1, jeśli rozwój silników nie zostanie zamrożony

Według informacji przekazanych przez niemiecki Auto Motor und Sport, Red Bull zagroził odejściem z Formuły 1, jeśli rozwój jednostek napędowych nie zostanie zatrzymany od 2022 roku.

Tsunoda przetestuje samochód F1 z 2018 roku na torze Imola

Yuki Tsunoda otrzyma szansę od AlphaTauri na przetestowanie samochodu Formuły 1 z 2018 roku na torze Imola po Grand Prix Emilii-Romaii, a ponadto rozważana jest opcja udziału Japończyka w jednej z piątkowych sesji treningowych.

Hülkenberg zastąpi Strolla na Nürburgringu

Nico Hülkenberg wystąpi w kwalifikacjach oraz wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Eifel, zastępując Lance’a Strolla w ekipie Racing Point po tym, jak Kanadyjczyk z powodu złego samopoczucia nie wziął udziału w trzecim treningu.

FIA zatwierdza zakaz kopiowania rozwiązań rywali od przyszłego sezonu

Światowa Rada Sportów Motorowych zatwierdziła proponowane zmiany do przyszłorocznego regulaminu technicznego Formuły 1, który zakazuje zakrojonego na szeroką skalę wykorzystywania inżynierii wstecznej samochodów konkurencyjnych zespołów.

FIA opracowała plan awaryjny dla Nürburgringu

FIA dokona zmian w swoim planie awaryjnym, aby uniknąć powtórki z odwołania piątkowych sesji treningowych Formuły 1 na Nürburgringu z powodu złych warunków pogodowych.

Vettel wykupił udziały w Astonie Martinie

Sebastian Vettel przed Grand Prix Eifel ujawnił, że zakupił udziały w Astonie Martinie – zespole, w barwach którego będzie w przyszłym roku startował w Formule 1.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league