Wyścig 9h Kyalami przełożony z powodu nowego wariantu koronawirusa

Tegoroczny 9-godzinny wyścig na torze Kyalami został przesunięty ze względu na ograniczenia w podróży do RPA w związku z wykryciem nowej mutacji COVID-19, który wywodzi się z tego kraju.

Pier Guidi: Myślałem, że wszystko stracone

Prowadzący w 24-godzinnym wyścigu Spa-Francorchamps Alessandro Pier Guidi musiał wykonać dodatkowy pit-stop po tym, jak zespół Iron Lynx założył w jego samochodzie opony na suchą nawierzchnię kilka minut przed nadejściem ulewy. Włoch stracił pierwsze miejsce, które natchnioną jazdą wyrwał Driesowi Vanthoorowi zaledwie 10 minut przed końcem wyścigu.

Wielkie zwycięstwo Ferrari po dramatycznej końcówce 24h Spa-Francorchamps

Alessandro Pier Guidi został bohaterem 24-godzinnego wyścigu na torze Spa-Francorchamps. Kierowca Ferrari #51 odwrócił skutki błędnej decyzji swojego zespołu i wywalczył zwycięstwo odważnym manewrem w zakręcie Blanchimont na niecałe dziesięć minut do mety.

Ferrari o krok od zwycięstwa na Spa-Francorchamps

Opady deszczu ponownie wpłynęły na losy rywalizacji w tegorocznym 24-godzinnym wyścigu na torze Spa-Francorchamps. Śliska nawierzchnia była korzystna dla prowadzącego Ferrari #51.

Zacięta walka o zwycięstwo na trzy godziny przed końcem

24-godzinny wyścig na torze Spa-Francorchamps wchodzi w decydującą fazę. Na trzy godziny przed końcem walka o zwycięstwo jest bardzo zaciekła.

Aitken chce wrócić do ścigania po wypadku na Spa-Francorchamps

Kierowca rezerwowy Williamsa w Formule 1 Jack Aitken rozpoczął w sobotę swój pierwszy 24-godzinny wyścig na torze Spa-Francorchamps. Start Brytyjczyka zakończył się jednak po dziewięciu okrążeniach, kiedy to uczestniczył w potężnym wypadku w zakręcie Raidillon.

Ferrari wciąż prowadzi na sześć godzin do mety

Ferrari #51 zespołu Iron Lynx pozostaje na czele po upływie 18 godzin tegorocznego wyścigu 24h Spa-Francorchamps. Wyjazd samochodu bezpieczeństwa zniwelował jednak wypracowaną przewagę nad resztą stawki.

Ferrari pozostaje na czele po 12 godzinach

Zespół Iron Lynx #51 pozostaje na prowadzeniu w połowie 24-godzinnego wyścigu na torze Spa-Francorchamps pomimo kary za nieregulaminowy pit-stop.

Ferrari na prowadzeniu po 6 godzinach

Jedyne pozostałe w 24-godzinnym wyścigu Spa-Francorchamps Ferrari zespołu Iron Lynx prowadzi po sześciu godzinach rywalizacji. Alessandro Pier Guidi ma cztery sekundy przewagi nad Marco Mapellim w Lamborghini #63.

Deszcz zmienia kolejność w 24h Spa-Francorchamps

Po długiej neutralizacji spowodowanej wypadkiem na 10. okrążeniu, 24-godzinny wyścig na torze Spa-Francorchamps został wznowiony. Krótko po pojawieniu się zielonych flag nastąpiło oberwanie chmury, które przetasowało stawkę.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league