Vesti wygrywa w niedziennym wyścigu F3 na Red Bull Ringu

Junior Mercedesa, Frederik Vesti z zespołu ART Grand Prix wywalczył pierwsze w tym sezonie zwycięstwo, triumfując w ostatnim wyścigu Formuły 3 na Red Bull Ringu. Pokonał on na mecie duet Premy Racing: Dennisa Haugera oraz Olli Caldwella.

Schumacher zamienia pole position na pierwsze zwycięstwo w Formule 3

David Schumacher z zespołu Trident wywalczył swoje pierwsze zwycięstwo w Formule 3 dzięki wygranej w drugim wyścigu serii na austriackim torze Red Bull Ring. Drugie miejsce zajął Frederik Vesti z ekipy ART Grand Prix, a na najniższym stopniu podium stanął Dennis Hauger z Premy Racing, który powiększył swoją przewagę w mistrzostwach.

Hauger wygrywa w pierwszym wyścigu F3 po kolizji Novalaka i Nanniniego (akt.)

Podopieczny Red Bulla Dennis Hauger odniósł zwycięstwo w chaotycznym pierwszym wyścigu Formuły 3 na Red Bull Ringu, awansując o 11. pozycji względem startu i wykorzystując kolizję w końcówce wyścigu między Clementem Novalakiem a Matteo Nanninim. Drugie miejsce zajął Olli Caldwell, dając Premie Racing dublet, a podium uzupełnił Jack Doohan z ekipy Trident.

Hauger najszybszy w kwalifikacjach F3 po anulowaniu czasu Colleta

Kierowca Premy Racing, Dennis Hauger, wywalczył pole position do ostatniego wyścigu weekendu Formuły 3 na torze Red Bull Ring po tym, jak najlepsza próba Caio Colleta z ekipy MP Motorsport została anulowana z powodu przekroczenia limitów toru austriackiego obiektu.

Doohan wygrywa w deszczowym trzecim wyścigu F3 na Paul Ricard

Jack Doohan z zespołu Trident odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w karierze po triumfie w ostatnim, deszczowym wyścigu Formuły 3 na francuskim torze Paul Ricard. Drugie miejsce zajął Dennis Hauger z Premy Racing, a na najniższym stopniu podium stanął kierowca MP Motorsport – Caio Collet.

Leclerc zamienia pole position na pierwsze zwycięstwo w Formule 3

Arthur Leclerc odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w Formule 3 podczas drugiego wyścigu serii na francuskim torze Paul Ricard, pokonując w nim zespołowego kolegę z Premy Racing – Dennisa Haugera.

Smolar wygrywa emocjonujący pierwszy wyścig F3 na Paul Ricard

Aleksandr Smolar z zespołu ART Grand Prix odniósł zwycięstwo w pierwszym sobotnim wyścigu Formuły 3 na francuskim torze Paul Ricard. W emocjonujących zmaganiach w Le Castellet pokonał on na mecie Victora Martinsa z MP Motorsport oraz Calana Williamsa z Jenzer Motorsport.

Vesti najszybszy w kwalifikacjach Formuły 3 we Francji

Podopieczny Mercedesa i kierowca ART Grand Prix, Frederik Vesti, wywalczył pole position w kwalifikacjach Formuły 3 na torze Paul Ricard, w których pokonał Dennisa Haugera z Premy Racing.

Hauger zamienia pole position na zwycięstwo w niedzielnym wyścigu F3

Dennis Hauger odniósł pewne zwycięstwo w trzecim wyścigu Formuły 3 na inaugurację sezonu tych mistrzostw na hiszpańskim torze Circuit de Barcelona-Catalunya. Drugie miejsce zajął Jack Doohan, a na najniższym stopniu podium stanął Matteo Nannini.

Caldwell wygrywa w F3 po dwóch oddzielnych kolizjach liderów

Olli Caldwell odniósł zwycięstwo w popołudniowym, drugim sobotnim wyścigu Formuły 3 na hiszpańskim torze Circuit de Barcelona-Catalunya. Pokonał on Victora Martinsa i Frederika Vestiego, jak również wykorzystał dwie oddzielne kolizje wśród wcześniejszych liderów: Enzo Fittipaldiego i Davida Schumachera, a także Dennisa Haugera oraz Matteo Nanniniego.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league