Czy Max powstrzyma czarnego Mercedesa? – zapowiedź Grand Prix Austrii

Sezon Formuły 1 jeszcze nigdy nie zaczynał się tak późno. Ostatni raz w sezonie 1966 zaczynał się w Europie. Wtedy zaczynał się w Monako, którego to Grand Prix nie ma w kalendarzu po raz pierwszy od 1955 roku. Ten sezon będzie zupełnie inny niż to do czego F1 nas przyzwyczaiła. Czy będzie tak też pod względem sportowym? Grand Prix Austrii da pierwsze odpowiedzi.

Vettel zaskoczony decyzją Ferrari o nieprzedłużaniu kontraktu

Sebastian Vettel powiedział, że Ferrari nigdy nie zaoferowało mu nowej umowy i był zaskoczony informacją o zakończeniu współpracy pod koniec tego roku.

Räikkönen zdecyduje o swojej przyszłości pod koniec roku

Sezon 2020 Formuły 1 jeszcze się nie rozpoczął, a już trwają spekulacje odnośnie potencjalnych kontraktów kierowców. Od kilku lat, co do swoich planów związanych ze ściganiem, pytany jest Kimi Räikkönen. Fiński kierowca podobnie jak w latach ubiegłych nie zamierza zdradzać szczegółów przed pierwszymi wyścigami.

F1® 2020 wykłada wszystkie karty w ekscytującym zwiastunie

Z pomocą nowego zwiastuna firma Codemasters® potwierdziła dziś całą gamę niezwykłych nowości i powracających funkcjonalności nadchodzącego F1® 2020, oficjalnej gry 2020 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™. Dwa nowe tory, Hanoi Circuit oraz Circuit Zandvoort, ułatwienia dla nowicjuszy, tryb Mój Zespół, rozszerzone opcje, powrót trybu podzielonego ekranu, klasyczne bolidy i wiele więcej - wszystko to zobaczysz w nowym zwiastunie, z polskimi napisami dostępnymi na YouTube.

Ferrari bez poprawek na wyścigi w Austrii

Zespół Ferrari potwierdził, że do Austrii przywiezie bolid o specyfikacji, która była przygotowana na Australię, jednak zapowiedział, że większy pakiet poprawek pojawi się na trzeci wyścig na Węgrzech.

Sirotkin pozostaje kierowcą rezerwowym Renault

Zespół Formuły 1 Renault ogłosił przedłużenie kontraktu z Siergiejem Sirotkinem, który trzeci raz w swojej karierze spędzi sezon w roli kierowcy rezerwowego francuskiej ekipy.

Red Bull i AlphaTauri z poprawkami jednostki napędowej Hondy

Jak poinformował serwis Formula1.com, zespoły Red Bull Racing oraz AlphaTauri otrzymają na wyścigi w Austrii pakiet poprawek do jednostki napędowej Hondy.

Zanardi przeszedł drugą operację neurochirurgiczną

Jak poinformował Szpital Uniwersytecki w Sienie, Alessandro Zanardi został poddany drugiej operacji neurochirurgicznej po tym, jak tomografia komputerowa wykazała ewolucję w stanie Włocha i konieczne było przeprowadzenie zabiegu interwencyjnego.

Mercedes-AMG zmienia malowanie w geście walki z rasizmem

Mistrzowski zespół Formuły 1 Mercedesa-AMG zaprezentował nowe barwy modelu W11, które będą wykorzystywane w sezonie 2020. Niemal całkowicie czarny samochód ma stanowić symbol walki z rasizmem.

Hamilton chciałby powrotu F1 do Afryki

Aktualny mistrz świata Lewis Hamilton uważa, że Formuła 1 powinna rozważyć powrót do Afryki po raz pierwszy od 1993 roku. Brytyjczyk jest zdania, że promocja tego regionu pomogłaby reputacji F1, zwracając uwagę na pozytywy organizacji wyścigów Grand Prix dla lokalnej społeczności.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league