Sebastian Vettel podczas prezentacji tegorocznego samochodu Ferrari powiedział, że jest podekscytowany nadchodzącym sezonem oraz tym, jak sprawy w jego zespole prezentują się inaczej w porównaniu z ubiegłym rokiem.

Większość zespołów potwierdziła składy swoich kierowców na zbliżającą się pierwszą turę przedsezonowych testów Formuły 1 w Barcelonie.

Ferrari zaprezentowało w Maranello najnowszy model samochodu, który ma rzucić wyzwanie konkurencji w walce o mistrzostwo świata Formuły 1.

Galeria:

Zespół McLaren Racing zaprezentował swój samochód na sezon 2019 Formuły 1 – model MCL34. Po raz pierwszy od 12 lat brytyjską ekipą reprezentować będzie zupełnie nowy skład kierowców, utworzony przez Carlosa Sainza Jr. i Lando Norrisa.

Galeria:

Kimi Räikkönen uważa, że Charles Leclerc może się rozwinąć w Formule 1 z Ferrari, tylko wtedy, jeśli skupi się na prowadzeniu samochodu i nie będzie ingerował w wewnętrzną politykę zespołu z Maranello.

Zespół Mercedes potwierdził, że Esteban Gutiérrez zostanie kierowcą rozwojowym ekipy w nadchodzącym sezonie Formuły 1.

Oficjalnie najnowszy w stawce Formuły 1 zespół Racing Point zaprezentował podczas salonu samochodowego w Toronto swoje malowanie na sezon 2019. Ekipa zmieniła dotychczasowy wygląd ze względu na pozyskanie sponsora tytularnego w postaci bukmachera SportPesa.

Galeria:

Nowy samochód zespołu Red Bull Racing na sezon 2019 Formuły 1 wyjechał w środę na tor Silverstone w ramach dnia filmowego.

Galeria:

Mercedes-AMG Petronas Motorsport zaprezentował model W10, który w sezonie 2019 Formuły 1 będzie bronił dwóch tytułów mistrzowskich.

Galeria:

Francuski producent Renault zaprezentował swój samochód na sezon 2019 Formuły 1, model R.S.19. Zespół reprezentować będą Nico Hülkenberg i Daniel Ricciardo.

Galeria:

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Małgorzata Czerwińska
Olga Białczak
Agata Kurek

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?

Partnerzy

rally and race 4kolka