Piotrowski ponownie najszybszy w kwalifikacjach Trofeo di serie

Debiutujący w ten weekend w Trofeo di serie powered by Moto Truck Rafał Piotrowski podtrzymuje trend, jaki utrzymuje się od początku sezonu – podczas każdej rundy ten sam kierowca wygrywa obie sesje kwalifikacyjne.

Piotrowski wygrywa w debiucie w Trofeo di serie

Startujący na co dzień w rajdach samochodowych Rafał Piotrowski z powodzeniem przesiadł się do wyścigów i wygrał w swoim debiucie w mistrzostwach Trofeo di serie powered by Moto Truck.

Dębicki wygrywa deszczowy wyścig Ecumaster Super S Cup

Adam Dębicki powiększył swoje prowadzenie w klasyfikacji generalnej Ecumaster Super S Cup, wygrywając po raz trzeci w sezonie 2021. Przebił się przez pół stawki, by pokonać Mistrza Polski Bartosza Alejskiego w mokrym sobotnim wyścigu wrześniowej rundy na Torze Poznań.

Ratajczak kontynuuje dominację w Mazda MX-5 Cup Poland

Krzysztof Ratajczak pozostaje niepokonany w pucharze Mazda MX-5 Cup Poland. Lider klasyfikacji generalnej odniósł swoje piąte zwycięstwo z rzędu.

Molski odnosi pierwsze zwycięstwo w Ecumaster Super S Cup

Michał Molski zamienił pierwsze pole position na pierwsze zwycięstwo w Ecumaster Super S Cup. W piątkowym wyścigu na Torze Poznań pokonał on Adriana Lewandowskiego i lidera klasyfikacji generalnej Adama Dębickiego.

Piotrowski na pole position w Trofeo di serie

Debiutujący podczas wrześniowej rundy Trofeo di serie Rafał Piotrowski wygrał swoje pierwsze kwalifikacje na Torze Poznań. Pokonał on w czasówce lidera klasyfikacji generalnej Piotra Ławskiego o dwie dziesiąte sekundy.

Trzech debiutantów w MX-5 Cup Poland

Po wakacyjnej przerwie puchar MX-5 Cup Poland powraca do ścigania. W najbliższy weekend, 10-12 września w ramach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski na torze w Poznaniu odbędzie się piąta i szósta runda tegorocznego serialu. Startują w nim 200-konne roadstery przygotowane przez warszawską firmę TG Auto, na zlecenie operatora Pucharu Unitel Motorsport.

Nowy zdobywca pole position w Ecumaster Super S Cup

Trzecia sesja kwalifikacyjna w sezonie 2021 Wyścigowych Mistrzostw Polski Ecumaster Super S Cup przyniosła niespodziankę. Swoje pierwsze pole position na Torze Poznań wywalczył Michał Molski.

Olimp Racing z mistrzowskim tytułem

Marcin Jedliński wygrał kolejne wyścigi w ramach ESET V4 CUP oraz FIA CEZ i zdobył tytuł mistrza sprintu ESET V4 Cup w GT i GT3. W ścisłej czołówce znajdował się także drugi zawodnik zespołu Olimp Racing – Stanisław Jedliński.

Marczyk i Gospodarczyk wiceliderami mistrzostw Europy po 50. Rajdzie Barum

Czwartą rundą tegorocznego sezonu Rajdowych Mistrzostw Europy był 50. Barum Czech Rally Zlín. Choć był to prawdopodobnie najtrudniejszy start tego sezonu, Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk zanotowali znakomity występ. Załoga ORLEN Team spisała się doskonale i awansowała na pozycję wiceliderów FIA ERC. Biorąc pod uwagę, kogo pokonał duet w Škodzie Fabii Rally2 evo, ręce same składają się do oklasków.