Hamilton: Max mógł startować z przodu

Lewis Hamilton przyznał, Max Verstappen dysponował lepszym tempem kwalifikacyjnym, a sam miał pewne problemy na pojedynczym okrążeniu. Brytyjczyk ustawi się jednak na pole position w wyniku kraksy Holendra na jego ostatnim podejściu w Q3 w czasówce przed GP Arabii Saudyjskiej.

Verstappen: Nie rozumiem, co się stało

Max Verstappen powiedział, że nie jest w stanie do końca zrozumieć sytuacji, w wyniku której uderzył w barierę na swoim ostatnim okrążeniu w kwalifikacjach do GP Arabii Saudyjskiej, jak również nie wie, czy nie doszło do poważniejszych uszkodzeń w jego samochodzie.

Wypadek Leclerca bez poważniejszych konsekwencji

Charles Leclerc z pewnością zapamięta inaugurację weekendu Grand Prix w Arabii Saudyjskiej. Monakijczyk po dość spokojnym przebiegu treningów na ulicach Dżuddy, w ostatnich minutach wieczornych przejazdów roztrzaskał swój samochód.

Hamilton: Nie czuję się komfortowo ścigając się w Arabii Saudyjskiej

Lewis Hamilton powiedział, że nie czuje się do końca komfortowo przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Arabii Saudyjskiej ze względu na kwestie związane z prawami człowieka w tym kraju.

Norris gotowy na walkę o zwycięstwa w sezonie 2022

Lando Norris powiedział, że czuje się przygotowany na możliwość sięgnięcia po zwycięstwa w przyszłym roku, mimo że kierowcy Ferrari w ostatnich pokazali się z bardzo dobrej strony.

Valentino Rossi chętny do rywalizacji u boku Lando Norrisa

Valentino Rossi wyraził chęć ścigania się wraz z kierowcą McLarena, Lando Norrisem, w niedalekiej przyszłości.

Binotto: Nasze wysiłki od początku roku dotyczyły sezonu 2022

Mattia Binotto odniósł się do ostatnich wyników osiąganych przez Ferrari w stosunku do zespołu McLarena. Szef ekipy z Maranello potwierdził, że tegoroczny model SF21 jest wypadkową pracy włożonej przed sezonem 2021, a nie rozwojem samochodu w trakcie kampanii.

Pérez: Po problemach Bottasa musieliśmy zagrać bezpiecznie

Sergio Pérez po wyścigu o Grand Prix Kataru przyznał, że kolejny zjazd do alei serwisowej na zmianę opon był spowodowany problemami Valtteriego Bottasa z oponą. Meksykanin dodał, że Red Bull nie chciał ryzykować utraty wielu punktów.

Kolejny weekend Norrisa poniżej oczekiwań

Pechowa passa McLarena wydaje się nie mieć końca. Start Lando Norrisa z 4. pozycji do Grand Prix Kataru zwiastował zdobycie większej ilości punktów niż w poprzednie weekendy, jednak uszkodzenie opony zaraz przed końcem wyścigu spowodowało, że była to kolejna rozczarowująca niedziela.

Ricciardo: Oszczędzanie paliwa zaprzepaściło mój wyścig

Rozczarowujące kwalifikacje Daniela Ricciardo były dopiero początkiem problemów Australijczyka podczas weekendu w Katarze. Start z 14. pozycji owszem oznaczał ciężki wyścig, lecz podczas niedzielnych zmagań Ricciardo był w stanie nadrobić jedyne dwie pozycję, dojeżdżając trzeci tydzień z rzędu do mety bez punktów.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league