Hülkenberg potwierdza rozmowy w sprawie powrotu do Formuły 1

Nico Hülkenberg powiedział, że przeprowadzi rozmowy z szefami innych zespołów w sprawie pełnego powrotu do stawki Formuły 1 już w przyszłym roku.

Gasly: To był jeden z najlepszych wyścigów w mojej karierze

Pierre Gasly uważa, że wyścig na torze Silverstone był jednym z najlepszych w jego całej karierze.

Brawn: Leclerc wykracza poza osiągi Ferrari

Dyrektor sportowy Formuły 1 Ross Brawn powiedział, że forma, jaką prezentuje obecnie Charles Leclerc znacząco przewyższa możliwości samochodu jakim dysponuje.

Ocon: Ciężka praca po Budapeszcie przyniosła efekty

Eseban Ocon drugi raz w tym sezonie wywalczył punkty dla zespołu Renault. Jak podkreśla Francuz, kluczem do zajęcia szóstego miejsca na torze Silverstone była ciężka praca zespołu w swoich fabrykach.

Ricciardo: Jeszcze kilka okrążeń i mogło być podium

Daniel Ricciardo podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii wyrównał swoje najlepsze osiągniecie w zespole Renault. Australijczyk na torze Silverstone zajął czwarte miejsce, choć jak sam uważa mógł stanąć nawet na podium.

Verstappen: W trakcie wyścigu liczyłem owce

Max Verstappen przyznał, że wyścig o Grand Prix Wielkiej Brytanii był dość nudny z jego perspektywy, a Mercedes mimo kłopotów z oponami zasłużył na zwycięstwo.

Bottas: Nie widziałem żadnych odłamków

Będący na drugiej pozycji wyścigu o Grand Prix Wielkiej Brytanii Valtteri Bottas na pewno nie spodziewał się tego, że na 3 okrążenia przed końcem dojdzie do awarii opony, która pozbawi go wszelakich złudzeń.

Leclerc: Mieliśmy ogromne szczęście

Charles Leclerc zajął trzecie miejsce podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii, ale jak przyznał po wyścigu, gdyby nie kłopoty Valtteriego Bottasa, to czwarte miejsce również byłoby dla niego wielkim sukcesem.

Magnussen: Jestem sfrustrowany

Po genialnym starcie do Grand Prix Wielkiej Brytanii, Kevin Magnussen nie spodziewał się, że okrążenie później wyścig pełen nadziei zostanie zakończony przez Alexandra Albona z Red Bulla, a Duńczyk zakończy swoje zmagania na ścianie z rozbitym samochodem.

Hamilton: Moje serce niemal stanęło

Lewis Hamilton powiedział, że prawie nie dojechał do mety domowego wyścigu o GP Wielkiej Brytanii, a jego serce niemal stanęło, kiedy doszło do rozerwania opony na ostatnim okrążeniu rywalizacji.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league