Morbidelli z pierwszym pole position w karierze w MotoGP

Franco Morbidelli uzyskał najlepszy czas sesji kwalifikacyjnej przed Grand Prix Katalonii pokonując swojego zespołowego kolegę Fabio Quartataro, a pierwszy rząd uzupełnił Valentino Rossi.

Rossi podpisał kontrakt z Petronas Yamahą SRT

Zespół Petronas Yamaha SRT oficjalnie ogłosił podpisanie kontraktu z Valentino Rossim na starty w przyszłym sezonie MotoGP.

Quartararo z najlepszym tempem przed kwalifikacjami MotoGP w Katalonii

Za nami trzecia sesja treningowa przed wyścigiem o Grand Prix Katalonii. W trakcie treningu najlepsze tempo zaprezentował Fabio Quartararo i to on zakończył sesję na czele tabeli, wyprzedzając minimalnie Mavericka Viñalesa i Miguela Oliveirę.

Morbidelli na czele stawki w drugim treningu MotoGP

Franco Morbidelli z ekipy Petronas Yamaha zakończył drugi trening MotoGP na torze Catalunya pod Barceloną na czele stawki. Za plecami Włocha znaleźli się niespodziewanie Johann Zarco i Brad Binder.

Quartararo najszybszy w pierwszym treningu przed GP Katalonii

Za nami pierwszy trening przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Katalonii. Najszybszym zawodnikiem sesji był Fabio Quartararo z ekipy Petronas Yamaha, za jego plecami znalazł się Andrea Dovizioso i Joan Mir.

Marc Márquez: Mam nadzieję, że pojadę w Portimão

Aktualny mistrz świata MotoGP Marc Márquez powiedział, że po odniesionej kontuzji powoli zaczyna wracać do normalności oraz treningów i choć nic nie jest pewne, ma nadzieję, że uda mu się wystartować w kończącym sezon Grand Prix Portugalii.

Viñales zwycięża w wyścigu MotoGP o GP Emilii-Romanii

Maverick Viñales odniósł zwycięstwo w drugim tegorocznym wyścigu MotoGP na torze Misano - Grand Prix Emilii-Romanii. Drugie miejsce zajął Joan Mir, a na najniższym stopniu podium stanął Pol Espargaró.

Viñales z kolejnym pole position w tym sezonie MotoGP

Za nami bardzo ciekawa sesja kwalifikacyjna w królewskiej kategorii MotoGP. Zdobywcą pole position został Maverick Viñales, drugi był Jack Miller, a pierwszą linie uzupełnił Fabio Quartataro.

Bagnaia z rekordem toru Misano w trzecim treningu MotoGP

Niedawno zakończył się trzeci trening w królewskiej kategorii. Najszybszym zawodnikiem sesji został Francesco Bagnaia, który poprawił ubiegłotygodniowy rekord toru Mavericka Viñalesa o prawie trzy dziesiąte sekundy. Za jego plecami znaleźli się Viñales i Fabio Quartataro.

Binder na czele stawki po piątkowych treningach MotoGP na torze Misano

Brad Binder z ekipy Red Bull KTM był najszybszym zawodnikiem drugiej sesji treningowej przed wyścigiem o Grand Prix Emilii-Romanii na torze Misano. Za jego plecami znaleźli się Takaaki Nakagami tracąc dwie tysięczne sekundy, oraz Fabio Quartararo.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league