Ruszyła NOWA platforma do wynajmu samochodów! Poznaj mamGO od BNP Paribas!

Z inicjatywy GSC S.A. powstała zupełnie nowa platforma mamGO. To rewolucja na rynku finansowania pojazdów dla osób fizycznych i sektora MŚP. Pozwala nie tylko wybrać pasujący Ci samochód, ale także uzyskać na niego kredyt*, leasing, a także wynajem długoterminowy. To właśnie ten ostatni cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich kierowców.

mamGO – nowe podejście do finansowania aut

Celem platformy dostępnej pod adresem mamgo.pl, jest maksymalne uproszczenie procesu wyboru Twojego wymarzonego pojazdu wraz z dogodnym finansowaniem. Dzięki niej, w jednym miejscu masz wybór pomiędzy setkami samochodów. Ogłoszenia pochodzą od zaufanych dealerów, importerów i partnerów Grupy BNP Paribas. Dzięki temu możesz mieć pewność uczciwej oraz opartej na konkretach współpracy.

Co więcej, to Ty decydujesz, jaka forma finansowania jest dla Ciebie najlepsza. To bardzo ważne, zwłaszcza jeśli wahasz się pomiędzy kredytem*, leasingiem a wynajmem długoterminowym samochodu. Możesz porównać dostępne pojazdy i warunki oferty. Jeśli interesuje Cię głównie wynajęcie samochodu, to mamGO, dzięki Arval – członkowi Grupy BNP Paribas – zapewnia optymalne warunki takiej usługi.

Czy długoterminowy wynajem samochodu jest dla Ciebie?

Wynajem długoterminowy staje się coraz bardziej atrakcyjną opcją, zwłaszcza dla osób ceniących sobie wygodę i elastyczność. Jeśli ta metoda jest dla Ciebie nowa, to warto dowiedzieć się, co przemawia na jej korzyść. mamGO oferuje umowy m.in. na 36 miesięcy, które nie tylko obejmują finansowanie auta, ale także usługi serwisowe i administracyjne. Do tego, nie musisz obawiać się, że jeśli zmienisz zdanie w czasie trwania umowy, ciążyć na Tobie będą dodatkowe koszty. Usługodawca przewidział możliwość zakończenia umowy z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia przy wyborze oferty Flex.

Najem długoterminowy to rozwiązanie idealne dla tych, którzy chcą uniknąć dodatkowych zobowiązań wynikających z codziennej eksploatacji pojazdu. Opłaty i kwestie związane z serwisowaniem, przeglądami technicznymi oraz wymianą opon leżą po stronie usługodawcy. Taka opcja finansowania daje również dużą elastyczność w przypadku chęci zmiany samochodu. Po zakończeniu umowy, bez problemów możesz zwrócić auto i wybrać nowy model, który chcesz wynająć. A to wszystko bez konieczności martwienia się o formalności czy koszty związane np. z odprzedażą pojazdu lub cesją umowy.

Wybór samochodów na mamGO

Platforma mamGO stawia na zróżnicowaną ofertę, obejmującą nowoczesne modele samochodów znanych i cenionych marek. Dzięki niej możesz więc znaleźć wymarzonego SUV-a czy hatchbacka, ale także kombi lub sedana. Będziesz więc w stanie odszukać satysfakcjonujący pojazd bez względu na to, czy jesteś entuzjastą innowacyjnych rozwiązań w motoryzacji, szukasz idealnego samochodu rodzinnego lub stawiasz przede wszystkim na funkcjonalność.

Co bardzo ważne, w ramach wynajmu znajdziesz także modele hybrydowe i elektryczne. To część oferty skierowana przede wszystkim do osób, które dbają o to, w jaki sposób ich codzienne wybory wpływają na środowisko. Coraz większą uwagę do elektromobilności przykładają również firmy. Jeśli więc do tej pory nie było okazji, dzięki mamGO możesz w końcu sprawdzić, jak nowy samochód z napędem alternatywnym spisze się w Twoim przypadku. Jednocześnie skorzystaj z dofinansowania z programu „Mój Elektryk”, aby obniżyć comiesięczną ratę.

Proces wynajmu samochodu – prostota i wygoda

Jednym z najważniejszych celów mamGO jest zapewnienie konsumentom i małym przedsiębiorcom łatwego dostępu do finansowania pojazdów. Co za tym idzie, kluczowymi kwestiami są oszczędność czasu oraz maksymalne uproszczenie formalności. I właśnie tego możesz się spodziewać.

Nie musisz też martwić się o szereg problematycznych decyzji związanych z ubezpieczeniem czy naprawą pojazdu w razie stłuczki. Wszystkie samochody dostępne w wynajmie długoterminowym objęte są obowiązkowym pakietem ubezpieczenia, który wykupujesz wraz z podpisaniem umowy i odbiorem pojazdu od dealera. Firma gwarantuje Ci także samochód zastępczy, a całe zgłoszenie obsłużysz dzięki intuicyjnej aplikacji i przygotowanemu poradnikowi.

Platforma mamGO od Grupy BNP Paribas kładzie duży nacisk na wygodę, szeroki wybór pojazdów oraz prostotę procedur, aby zapewnić Ci możliwość znalezienia idealnego auta bez zbędnych formalności. To innowacyjne podejście do wynajmu samochodów, które stawia na pierwszym miejscu Twój komfort. Pamiętaj też, że wynajem to tylko jedna z kilku opcji finansowania. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi opcjami i dopasowaniem oferty do własnych potrzeb.

*Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego z kosztem na zakup pojazdu dostępnego na platformie mamGO wynosi 15,38%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 62 812 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 90 182,54 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 12,55%, całkowity koszt kredytu 27 370,54 zł (w tym: prowizja 2 826,54 zł, odsetki 24 544 zł), 61 miesięcznych rat równych w wysokości 1 454,56 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 1 454,38 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.07.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie: Kredyt na zakup nowego pojazdu w cenie 112 628 zł, z wpłatą własną 49 816 zł.

Dostępność kredytu oraz warunki kredytowania zależą od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie („Bank”), z którym współpracuje BNP Paribas Group Service Center S.A. umocowane do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów kredytu. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Artykuł sponsorowany.

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze