Jenson Button sprzedaje swoją willę w Kalifornii

Jeżeli marzyliście o wejściu w posiadanie gigantycznej willi w Palm Springs, taka okazja może się nie powtórzyć. Na sprzedaż trafiła bowiem posiadłość należąca do tej pory do Jensona Buttona.

Jenson Button po zakończeniu swojej kariery w Formule 1 na dobre zagnieździł się w Ameryce. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o startowanie w wyścigach w Stanach Zjednoczonych, ale również o mieszkanie w USA. 

Brytyjczyk posiada kilka imponujących posiadłości, a jedną z nich jest willa w Palm Springs w Kalifornii. Jesienią 2021 r. Jenson oraz jego żona Brittny kupili ją od aktora i reżysera Josha Evansa za 1,7 miliona dolarów. Dlaczego jest to aż tak istotne? Cóż, przepiękny dom trafił właśnie na sprzedaż.

Do tej pory Buttonowie wykorzystywali willę raczej jako generator dochodu pasywnego. Mesa Bungalows – bo pod taką nazwą widniał budynek na wszelkich stronach hotelarskich – dostępny był do wynajęcia “już” od 900 dolarów za noc. A rzeczywiście jest co wynajmować.

Cała willa, zbudowana w 1937 r., ma 204 m2, a na dwóch piętrach możemy znaleźć aż pięć łazienek oraz cztery sypialnie – każda z nich posiada osobne wyjście na zewnątrz. Tam również dzieje się wiele – urokliwa altana, basen i fontanna to przepiękne uzupełnienie i tak ślicznego budynku, który został wykończony w stylu a’la hiszpański dom kolonialny.

Pięknie prezentują się również inne pomieszczenia willi. Zarówno salon, jak i patio czy kuchnia robią wrażenie nie tylko przestronnością, ale również zniewalającym poziomem detali i kapitalną kolorystyką.

Czy podoba wam się willa Jensona i Brittny Buttonów? Jeżeli tak, to już możecie składać wniosek o kredyt na 2,3 miliona dolarów (niemal 10 milionów złotych), chyba że jakimś cudem macie taką kwotę pod ręką. Tyle bowiem wynosi cena wywoławcza tej przepięknej willi. 

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze