Verstappen zostanie ambasadorem Viaplay

Aktualny mistrz świata Formuły 1 Max Verstappen dołączy do ekipy Viaplay jako ambasador platformy streamingowej, która uzyskała prawa do transmisji wyścigów Grand Prix m.in. w Polsce. W ramach współpracy powstanie seria ekskluzywnych materiałów z udziałem kierowcy Red Bull Racing.

„Nie mogę doczekać się ekscytującej współpracy z Viaplay, którzy podobnie jak ja, aspirują do bycia najlepszymi w swoim fachu” – powiedział Verstappen. „Świetnie będzie pracować z profesjonalnymi reporterami jak David Coulthard, Mika Häkkinen i Tom Kristensen. Jestem pewien, że ich doświadczenie zza kierownicy będzie bardzo cenne. Viaplay może być nowością dla holenderskich widzów, ale to sprawdzona na świecie platforma. To wspaniałe, że będę mógł dotrzeć do fanów z unikalnymi treściami, które wspólnie stworzymy”.

Viaplay wspólnie z Verstappenem mają stworzyć serię programów dokumentalnych, w których Holender zdradzi sekrety opanowania najtrudniejszych torów w kalendarzu oraz pokaże, jak wygląda jego życie z dala od toru wyścigowego.

Verstappen będzie ambasadorem Viaplay również w Polsce, gdzie platforma będzie pokazywać wyścigi F1 od 2023 roku.

Źródło: verstappen.com

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league