raceBOARD-S od SimRacingPL

Największy portal simracingowy w Polsce - SimRacingPL znany jest z organizacji prestiżowych zawodów Wirtualnych Samochodowych Mistrzostw Polski, czy stworzenia wirtualnej wersji Toru Poznań. Tym razem ekipa portalu stworzyła urządzenie zwane raceBOARD, które jest zewnętrzną tablicą rozdzielczą.

raceBOARD jest całkowicie autorską konstrukcją SimRacingPL. Składa się ona z 12 diod LED, z czego 11 znajduje się na górze i sygnalizuje aktualne obroty silnika, a jedna sygnalizuje odpowiedni moment zmiany biegu. Oprócz tego zastosowano dwa wyświetlacze. Wyświetlacz po lewej jest w kolorze zielonym i pokazuje aktualną prędkość. Na prawo od niego znajduje się większy wyświetlacz aktualnego biegu.

Twórcy stworzyli dedykowane oprogramowanie, dzięki któremu możemy modyfikować takie ustawienia, jak progi zapalania się kolejnych diod, jasność diod i wyświetlaczy, czy symbole dla biegu neutralnego i wstecznego. SimRacingPL zapowiedziało dalszy rozwój oprogramowania.

raceBORAD-S jest dostępne w cenie 199 złotych. Objęte jest 12-miesięczną gwarancją. Współpracuje z symulatorami GT Legends, GTR2, Live for Speed, iRacing, Race 07 / Race On i rFactor.

Więcej informacji jest dostępne na stronie raceboard.simracing.pl

Źródło: SimRacing.pl

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league