Oficjalna gra WTCC 2010

Szweckie studio SimBin ogłosiło wydanie dodatku na platformę Race 07, dzięki któremu będziemy mogli ścigać się w sezonie 2010 Mistrzostw Świata Samochodów Turystycznych.

Jest to czwarty z pięciu finałowych dodatków na tę platformę, jakie SimBin zapowiedziało w tym roku. Początkowo, WTCC 2010 miało być ostatnim dodatkiem, jednak problemy w realizacji dodatku Retro spowodowały zmianę terminarza.

W WTCC 2010 znajdziemy 5 modeli samochodów w 26 malowaniach, 11 wiernie odwzorowanych torów wyścigowych w specyfikacji 2010, w tym jeden, jaki dotąd nie pojawił się w grze komputerowej.

WTCC 2010 wypełnia dużą lukę i wreszcie oddaje w ręce fanów Race najnowsze samochody turystyczne. Zmierz się ze wszystkimi zespołami, wszystkimi samochodami na wszytkich torach, oddanych w najmniejszych detalach i napisz historię Mistrzostw Świata w sezonie 2010 na nowo.

W połączeniu z Race 07 do naszej dyspozycji oddane są samochody i tory z ostatnich czterech lat tej prestiżowej serii, tworząc raj dla fanów samochodów turystycznych. Od egzotycznych ulic Makau i Marrakeszu po uwielbiane przez fanów Brno i Brands Hatch.

  • W połączeniu z Race 07 mamy do dyspozycji 16 modeli samochodów w 10 klasach i 20 torów wyścigowych (znacznie więcej po zainstalowaniu innych dodatków)
  • Tryb rozgrywki sieciowej do 25 graczy
  • Możliwość walki o najlepsze czasy okrążeń
  • Odwzorowane zasady WTCC 2010

Dodatek będzie miał premierę 19 maja w cenie 9,99 euro (ok. 40 złotych). Będzie dostępny w dystrybucji cyfrowej poprzez RaceRoom Online i Steam. Do działania będzie wymagać Race 07, który można nabyć w Polsce w wersji pudełkowej wraz z Race On i STCC The Game już od 20 złotych.

Wkrótce premierę będzie miał także dodatek Retro, który oprócz klasycznych samochodów, da nam możliwość ścigania się po Torze Poznań.

SimBin zapowiedział także nową grę z serii GTR i wkrótce powinny pojawić się kolejne informacje na jej temat.

Źródło: raceroom.net

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league