Wspieraj 28. Finał WOŚP wspólnie ze ŚwiatWyścigów.pl oraz Mercedes-Benz Grand Prix

Fabryczny zespół Mercedesa-AMG, który wywalczył tytuły mistrzowskie w Formule 1 przez sześć ostatnich sezonów z rzędu, dołączył do grona naszych partnerów w aukcjach charytatywnych na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ekipa z Brackley ufundowała rysunek upamiętniający tytuł mistrzowski z sezonu 2018. Plakat w formacie A3 przedstawia samochód wyścigowy W09 EQ Power+ i został odręcznie podpisany przez najważniejsze postacie w ekipie – mistrza świata Lewisa Hamiltona, drugiego kierowcę Valtteriego Bottasa, szefa zespołu Toto Wolffa, dyrektora technicznego Jamesa Allisona oraz szefa jednostki silników Andy’ego Cowella. O ile nie udało nam się ustalić, ile takich plakatów powstało, nie są one dostępne w sprzedaży i trafiają na rynek kolekcjonerski tylko w wyjątkowych okazjach.

Plakat Mercedes-AMG F1 edycja mistrzowska

Licytacja potrwa do 30 stycznia w południe. Przypominamy także o aukcjach przedmiotów ufundowanych przez Haas F1 Team. Zakończyły się już natomiast aukcje przedmiotów ufundowanych przez Williams Grand Prix Engineering – wspólnie zebraliśmy 2443,37 złotych.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league