Konkurs. Wygraj F1 2020 na platformę Steam

ŚwiatWyścigów.pl ogłasza konkurs, w którym do wygrania jest cyfrowa kopia gry F1 2020 Deluxe Schumacher Edition na platformę Steam.

Od wtorku posiadacze F1 2020 z edycją specjalną Michaela Schumachera mogą ogrywać najnowszy tytuł opracowany przez Codemasters. Sami również zdążyliśmy sprawdzić grę, zaś nasze wnioski zamieściliśmy w recenzji.  

Po Grand Prix Austrii kierowcy i zespoły pozostały na Red Bull Ringu, ponieważ na tym samym torze w niedzielę zostanie rozegrany wyścig o Grand Prix Styrii. W minioną sobotę pole position do GP Austrii wywalczył Valtteri Bottas, który uzyskał czas 1:02.939.

Dzięki uprzejmości Koch Media Poland, organizujemy konkurs, w którym do wygrania będzie cyfrowa kopia F1 2020 Deluxe Schumacher Edition na PC na platformę Steam. Polegać on będzie na odpowiedzi na pytanie:

Jaka będzie różnica między czasem pole position do Grand Prix Austrii, a czasem pole position do Grand Prix Styrii?

Wynik należy podać w formacie:

+ 0,321 – w przypadku, jeśli czas pole position do GP Styrii będzie wolniejszy o 0,321 sekundy od ubiegłotygodniowych kwalifikacji
- 0,321 – w przypadku, jeśli czas ten będzie szybszy o 0,321 sekundy.

Odpowiedzi na to pytanie będzie można udzielić za pomocą komentarzy pod postem na Facebooku oraz tweetu na Twitterze. Nagrodzona zostanie ta osoba, która poda dokładną różnicę lub jej najbliższą wartość. W przypadku kilku poprawnych rozwiązań konkursu, kopię gry otrzyma ta osoba, która jako pierwsza odpowiedziała poprawnie. Zgłoszenia będą przyjmowane do 11 lipca do godziny 14:00.

Link do postu na Facebooku
Link do tweeta na Twitterze

Powodzenia!

 

Regulamin konkursu F1 2020 Deluxe Schumacher Edition:

1. Organizatorem konkursu jest serwis ŚwiatWyścigów.pl
2. Fundatorem nagrody jest Koch Media Poland
3. Nagrodą jest klucz Steam na PC do gry F1 2020 Deluxe Schumacher Edition
4. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy czytelnicy, którzy nigdy nie byli częścią redakcji
5. Wzięcie udziału polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe pod postem na Facebooku lub jako odpowiedź do tweeta na Twitterze
6. Liczy się pierwsza podana odpowiedź. Odpowiedzi edytowane bądź usuwanie i ponownie dodawane będą wykluczane z konkursu.
7. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu
8. Uczestnik wyraża tym samym zgodę na wykorzystanie jego danych w celu przeprowadzenia konkursu i publikacji imienia i nazwiska lub pseudonimu w serwisie ŚwiatWyścigów.pl w przypadku wygranej
9. Termin zgłoszeń upływa dnia 11 lipca 2020 r. o godzinie 14:00
10. Zgłoszenia zostaną zweryfikowane, a zwycięzca poinformowany o wygranej za pomocą wiadomości prywatnej, jego imię i nazwisko lub pseudonim zostanie opublikowane w ciągu 48 godzin od zakończenia przyjmowania zgłoszeń

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league