Alfa Romeo ujawnia wyjątkowe malowanie na Grand Prix Belgii

Alfa Romeo F1 Team zwróci na siebie uwagę specjalnymi barwami na torze Spa-Francorchamps, które zostało przygotowane we współpracy z platformą streamingową KICK.

Bolidy C43 Valtteriego Bottasa i Zhou Guanyu podczas Grand Prix na legendarnym belgijskim torze Spa otrzymają neonowo-zielone akcenty, emotikony, jak również symbol 95-5”, symbolizujący podział zysków pomiędzy twórcami, a właścicielami platformy oraz dodatkowy branding jednego z ich głównych partnerów. KICK bazuje na filozofii, w której to właśnie streamer jest na pierwszym miejscu. Nic więc dziwnego, że w ciągu pierwszych 7 miesięcy istnienia KICK zgromadził ponad 14 milionów użytkowników.

Współpraca z zespołem z Hinwil została ogłoszona na początku tego roku. Oprócz ekipy F1 coraz bardziej popularny serwis z transmisjami na żywo objął także partnerstwo tytularne dla e-sportowej drużyny Alfy Romeo.

KICK od początku swojego istnienia rewolucjonizuje swój sektor rynku, a barwy, które stworzyli dla nas na Spa, wpisują się w tę filozofię: są inne, uderzające, mają być inne i przyciągać uwagę” – skomentował Reprezentant Zespołu Alunni Bravi.

„Ich skupienie się na twórcach, które jest bardzo wyraźnie widoczne na samochodzie, nie różni się od tego, jak działamy jako zespół: nasza siła i moc platformy jest tak duża, jak siła tych, którzy ją współtworzą. KICK na nowo zdefiniował streaming na świecie i wprowadza swoje innowacje również do naszego zespołu e-sportowego z ambitnym programem na tegoroczne F1 Esports Pro Championship. Cieszymy się, że możemy uczcić ich pracę równie przełomowymi barwami na ten weekend”.

Źródło: Z wykorzystaniem informacji prasowej Sauber Group

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze