ŚwiatWyścigów.pl partnerem portalu www.wyscigigorskie.pl

Serwis ŚwiatWyścigów.pl ma przyjemność poinformować, że rozpoczął współpracę z portalem www.wyscigigorskie.pl oraz firmą Team Promotion Marketing i PR Sportowy.

W naszym serwisie pojawił się dział wyścigów górskich, który w ramach współpracy będzie prowadzony przez przyjaciół z najstarszego i najpopularniejszego portalu poświęconemu tego typu rywalizacji w Polsce.

„Cieszę się, że udało się nam dojść do porozumienia z redakcją Światwyścigów.pl i rozpocząć współpracę. To otwiera nową jakość dla wyścigów górskich. Od tego momentu dysponujemy kolejnym medium, które trafi do czytelników w wersji internetowej. Na łamach strony www.swiatwyscigow.pl znajdą się obszerne relacje oraz wywiady z zawodnikami i ciekawostki z życia Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Liczę, że tak jak polubiliście nasz portal www.wyscigigorskie.pl, polubicie również portal naszego partnera, który tworzony jest przez ludzi z pasją do motorsportu” – mówi Łukasz Strzelecki, redaktor naczelny portalu www.wyscigigorskie.pl.

Wyścigi górskie
www.wyscigigorskie.pl
facebook.com/wyscigigorskie

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze