Haas pokazał wizualizacje modelu VF-24

Zespół Formuły 1 Haas opublikował pierwsze wizualizacje komputerowe swojego samochodu Formuły 1 na sezon 2024 – modelu VF-24.

Nowy samochód ekipy zostanie pokazany w rzeczywistości 11 lutego, gdy wyjedzie po raz pierwszy na tor Silverstone, w rękach Nico Hülkenberga. Drugim kierowcą ekipy będzie Kevin Magnussen.

„Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć VF-24 na torze i podczas wyścigów” – powiedział właściciel zespołu Gene Haas. „Wiem, że nasi partnerzy oraz cały zespół myślą podobnie. Nico Hülkenberg i Kevin Magnussen to świetna para kierowców, a ich doświadczenie znów okaże się nieocenione, gdy będziemy rozwijać nasz program na przestrzeni roku. Wykorzystaliśmy przerwę między sezonami, aby wprowadzić procesy, które pozwolą nam być lepszymi i ostatecznie poprawić naszą ogólną wydajność. Wkrótce zobaczymy, jak nam idzie”.

Szef zespołu Ayao Komatsu dodał: „Jesteśmy realistami, jeśli chodzi o nasze początkowe oczekiwania wobec VF-24, pokazanie nowego samochodu to zawsze ekscytujący moment w każdym sezonie Formuły 1. Przed nami dużo pracy, aby zrobić postępy i zwiększyć nasze osiągi, ale wszyscy jesteśmy bardzo zmotywowani i nie mogą się doczekać aż VF-24 wyjedzie na tor. Wiem, że będziemy ciężko pracować w Bahrajnie i mamy długą listę zadań. Podsumowując, nie możemy się doczekać, aby rozpocząć sezon”.

W sezonie 2023 Haas zajął ostatnie miejsce w klasyfikacji konstruktorów, zdobywając jedynie 12 punktów wobec 860 mistrzowskiego zespołu Red Bull Racing.

Źródło: haasf1team.com

Galeria:

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze