Rozpoczął się Poznań Moto Fest

Motoryzacyjny weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich wystartował. W niedzielę czeka nas drugi dzień targów, która dostarczy jeszcze więcej wrażeń.

Poznań Moto Fest to zupełnie nowe wydarzenie w kalendarzu imprez organizowanych przez Grupę MTP. Debiut targów motoryzacyjnych przebiegł pomyślnie. Dopisała pogoda (przez cały dzień świeciło piękne słońce), jak również frekwencja. Poznań Moto Fest cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony miłośników motoryzacji, którzy długimi chwilami oglądali kolejne modele 30 marek obecnych na PMF.

A było co oglądać. Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełniło blisko 300 pojazdów. Zgodnie z wcześniejszym zapowiedziami, ekspozycja była niezwykle urozmaicona. Sportowe super-samochody, klasyki motoryzacji, kolekcje poznańskich dealerów samochodowych, kampery i motocykle – to wszystko czekało na uczestników Poznań Moto Fest.

Odbywające się targi to jednak nie tylko zaprezentowane pojazdy. Tor go-kartowy dla najmłodszych, symulator dachowania, czy też strefa food-trucków. Z pewnością każdy znalazł coś dla siebie.

W niedzielę czeka nas drugi i zarazem ostatni dzień Poznań Moto Fest. Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich ponownie zostanie otwarty o godzinie 10:00, lecz tym razem ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do godz. 16:00.

Dostępnych będzie jeszcze więcej samochodów! Wszystko za sprawą ekipy Positive Ways, która o godz. 11:00 pojawi się na Poznań Moto Fest. Teren MTP będzie jednym z przystanków wyprawy z Sopotu do Zakopanego, której celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz potrzebujących dzieci. Dzięki obecności Positive Ways będzie można obejrzeć blisko 40 dodatkowych super-samochodów. Jest więc na co czekać. Ekipa Positive Ways spędzi na Poznań Moto Fest około trzy godziny.

Wejściówki na drugi dzień targów są cały czas dostępne w sprzedaży na stronie ToBilet.pl. Przypominamy, że zakup biletów na miejscu nie będzie możliwy. Cena wejściówek na niedzielę, podobnie jak dziś, wynosi 13 złotych.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league