Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

BMW IS CUP – utworzony w 2012 roku puchar, organizowany w ramach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, będący największą klasą w polskich wyścigach.

www.bmwiscup.pl
RALLY and RACE – pismo tworzone z pasji i dla pasjonatów. Magazyn dla tych, którzy mają we krwi choć niewielką domieszkę „wysokooktanowej”. Dla tych wszystkich, dla których samochód nie jest jedynie pojazdem do przemieszczania się z punktu A do punktu B, a źródłem przyjemności, często także sposobem na życie.

www.rallyandrace.pl
Magazyn Motór – lubelski miesięcznik podejmujący tematykę ogólnomotoryzacyjną. Mimo młodego spojrzenia na świat, redaktorzy motóra dają możliwość zachwycenia się klasykami motoryzacji. Motorsport w tym magazynie należy jednak do nas, dlatego gdy ta biało-niebieska gazeta przemknie wam przed oczami, radzimy poszukać w środku naszego loga.

www.motormag.pl
MotorsportM8 – największy australijski portal podejmujący tematykę wyścigów, do rozwoju którego również my dokładamy swoją cegiełkę. Raz na jakiś czas będziecie mogli tam znaleźć nasze teksty w wersji angielskiej, a w ramach zawiązanego właśnie partnerstwa na naszej stronie również pojawiać się będą artykuły kolegów z antypodów, oczywiście przetłumaczone już na język polski.

motorsportm8.com
Cichopek Racing – zespół wyścigowy startujący w BMW IS CUP oraz Mistrzostwach Polski Wyścigu Godzinnego. Zwycięzcy klasyfikacji DN5 Hour Race 2015.

www.cichopekracing.pl
Mateusz Bartkowiak – podwójny Wyścigowy Samochodowy Mistrz Polski: Mistrz BMW IS CUP 2015 oraz Hour Race 2015.

www.mbrally.pl
Michał Broniszewski

broniszewski.com
PUT Motorsport – zespół wyścigowy tworzony przez studentów Politechniki Poznańskiej, którego celem jest zaprojektowanie i zbudowanie bolidu na międzynarodowe zawody Formuła Student.

www.motorsport.put.poznan.pl
4 kółka i nie tylko – strona poświęcona sportom motorowym, motoryzacji i temu co dookoła nich. Własne przemyślenia, ciekawe opinie i dużo, dużo pasji dla wszystkiego co porusza się na czterech kołach.

4kolkainietylko.blogspot.com
Kobiecym okiem o wyścigach

kobiecymokiemowyscigach.blogspot.com
FEEDER League – Najbardziej wpływowa polska strona o grach wyścigowych. Skupia się przede wszystkim na promocji simracingu. Twórcy najlepszego polskiego wirtualnego teamu wyścigowego - FEEDER Sport Poland, którego dwóch kierowców dostało się do finałów NISSAN GT Academy.

www.feederleague.pl
Subaru Gdańsk Zdanowicz – autoryzowany salon sprzedaży Subaru, autoryzowana stacja obsługi Subaru

www.zdanowicz.pl

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race put motorsport 4kolka kobiecym okiem o wyscigach