MotoGP

Zarco z pierwszym pole position w karierze

Johann Zarco na torze w Assen wywalczył pierwsze w karierze pole position w startach w MotoGP. Francuz najlepiej wykorzystał wilgotne warunki na torze i jest jednym z kandydatów, by zwyciężyć w jutrzejszym wyścigu o holenderskie Tourist Trophy. Z drugiego pola ruszy Marc Márquez, a czołową trójkę uzupełni Danilo Petrucci.

Czytaj dalej...
MotoGP

Redding najszybszy w deszczowym trzecim treningu w Assen

Scott Redding uzyskał najlepszy czas okrążenia podczas trzeciej, deszczowej sesji treningowej przed jutrzejszym wyścigiem o holenderskie Tourist Trophy na torze w Assen. Drugi czas uzyskał Valentino Rossi, a czołową trójkę uzupełnił Marc Márquez. Z powodu trudnych warunków nikt nie był w stanie poprawić najszybszego osobistego okrążenia, dzięki czemu drugi trening zadecydował, kogo zobaczymy w drugiej i zarazem finałowej części kwalifikacji.

Czytaj dalej...
MotoGP

Trudny wyścig Rossiego i Viñalesa

Valentino Rossi oraz Maverick Viñales nie zaliczyli weekendu wyścigowego w Barcelonie do szczególnie udanych. Po konieczności kwalifikowania się w Q1, w wyścigu nie doszło do cudu, w wyniku czego rywale znacząco odrobili straty w klasyfikacji do Viñalesa, zaś Rossi w kolejnych wyścigach będzie musiał nadrabiać, by utrzymać się w czołówce mistrzostw.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race put motorsport 4kolka kobiecym okiem o wyscigach