Polscy kierowcy

Miały być punkty, były usterki – niesmak Biernata po WSMP

Podczas ubiegłego weekendu, 3. i 4. runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski dla Tomasza Biernata miała być spokojnym sięgnięciem po punkty, podczas których leszczynianin był jedynym przedstawicielem klasy 1N. Dzięki temu przewaga punktowa miała wzrosnąć o 50 oczek w klasyfikacji generalnej. Jednak w wyścigach niczego nie można być pewnym – czerwcowa runda nie była tak owocna jak majowa.

Czytaj dalej...
Polskie tory

Dużo emocji na Torze Poznań

Prawie 150 kierowców wzięło udział w: 6. i 7. Rundzie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Strefy Europy Centralnej FIA CEZ, 3. Rundzie Endurance Mistrzostw Strefy Europy Centralnej FIA CEZ, 3. i 4. Rundzie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, 5. i 6. Rundzie Wyścigowych Mistrzostw Polski – Porsche GT3 Cup Challenge Central Europe GT3CCCE, 3. Rundzie Wyścigowych Mistrzostw Polski KIA LOTOS RACE, 3. i 4. Rundzie Mistrzostw Polski Pucharu 318 IS CUP PL, 2. Rundzie Mistrzostw Polski Hour Race, jakie odbyły się na Torze Poznań.

Czytaj dalej...
KIA Lotos Race

Antoszewski i Serafin wygrywają wyścigi KLR w Poznaniu

Jan Antoszewski, który do ścigania na Torze Poznań przystępował jako lider klasyfikacji, wygrał kwalifikacje i pierwszy wyścig domowej rundy KIA LOTOS RACE. Jedyną rundę rozgrywaną w kraju na swoje konto zapisał Kamil Serafin, który triumfował w wyścigu nr 2 i to on jest liderem klasyfikacji na półmetku zmagań o tytuł Mistrza Polski Kia Picanto.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race put motorsport 4kolka kobiecym okiem o wyscigach