DTM

Ostatnie testy DTM przed homologacją

Wszyscy trzej producenci Deutsche Tourenwagen Masters uczestniczyli w pierwszych tegorocznych testach na portugalskim torze Algarve. Była to jednocześnie ostatnia okazja do sprawdzenia samochodów przed terminem złożenia dokumentów homologacyjnych 1 marca.

Czytaj dalej...
DTM

DTM otworzy boksy dla fanów

Dokładne zmiany w przepisach technicznych i sportowych Deutsche Tourenwagen Masters nie są jeszcze oficjalne. Pewnym jest natomiast fakt, że oferta serii w sezonie 2017 powinna być jeszcze bardziej atrakcyjna dla fanów – zostaną otworzone boksy, aby mieli oni jeszcze głębszy wgląd w serię.

Czytaj dalej...
DTM

Audi wykorzysta trzy zespoły w DTM

W związku z ograniczeniem ilości samochodów każdego producenta Deutsche Tourenwagen Masters z ośmiu do sześciu, każda z trzech reprezentowanych marek przyjęła inną strategię. W przypadku Audi samochody będą wystawiane przez trzy zespoły.

Czytaj dalej...
DTM

Gass nowym szefem Audi Motorsport

Zaplanowana zmiana w Audi Sport: z dniem 1 stycznia 2017 roku, szef Audi Motorsport, dr Wolfgang Ullrich, po 23 latach pracy przekaże swe stanowisko następcy – Dieterowi Gassowi. Ullrich pozostaje w Audi do końca 2017 roku na stanowisku doradcy.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

bmw is cup rally and race put motorsport 4kolka kobiecym okiem o wyscigach