REMUS nowym sponsorem DTM

REMUS nowym sponsorem DTM DTM

Dobre wieści przed inauguracją sezonu DTM – dwaj wieloletni sponsorzy przedłużyli współpracę z Deutsche Tourenwagen Masters, a kolejna firma podpisała z niemiecką serią nową umowę sponsorską.

Znane marki opuściły świat DTM wraz z deklaracją odejścia marki Mercedes po tym sezonie, ale dwie z nich zdecydowały się na kontynuację współpracy – firmy Aral i Bosch pozostaną w niemieckiej serii. Dołączy do nich popularna firma zajmująca się układami wydechowymi do samochodów i motocykli – REMUS. Umowa sponsorska została zawarta początkowo na trzy lata z możliwością jej przedłużenia.

„Jesteśmy uradowani współpracą z marką REMUS i przedłużeniem umowy z naszymi wieloletnimi partnerami Aral i Bosch. DTM jest produktem pierwszej klasy, o czym wiedzą i co doceniają nasi partnerzy, który wspierają nas od lat” – powiedział Walter Mertes związany z ITR i wspomniał także o udanym partnerstwie z firmami DEKRA, Deutsche Post oraz HANKOOK.

Logo założonej w 1990 roku firmy REMUS, która znana jest w ponad 60 krajach, zobaczymy już podczas najbliższego weekendu wyścigowego w boksach.

Źródło: dtm.com

Maja Kozłowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka