Nowe samochody Audi na sezon 2018

Nowe samochody Audi na sezon 2018 Audi

Mistrzowski zespół pokazał, jak będą wyglądać ich tegoroczne samochody. Niemal wszyscy zawodnicy zdecydowali się na mniejsze lub większe modyfikacje kolorystyczne swoich pojazdów.

Na dzień przed rozpoczęciem przedsezonowych testów, zespoły Audi pokazały malowania swoich tegorocznych samochodów. Mistrz serii Deutsche Tourenwagen Masters, René Rast, zamienił czarny na czerwony kolor i to w jego przypadku doszło do największej zmiany. Mike Rockenfeller będzie jeździł w zielono-białym zamiast zielono-żółtym pojeździe, a Nico Müller zamiast na czerwień, zdecydował się na odcienie zieleni. Debiutujący Robin Frijns otrzymał niebieski samochód, a Loïc Duval skorzystał z możliwości czarnego malowania swojego pojazdu. Jedynie Jamie Green pozostał przy charakterystycznych pomarańczowych barwach. Zmiany w malowaniu samochodów wynikały przeważnie z udziału nowych sponsorów lub z wycofania się starych, m.in. Red Bulla oraz Playboya.

Źródło: motorsport-total.com

Maja Kozłowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka