Edoardo Mortara był najszybszym zawodnikiem w porannej sesji warm-up na torze Oschersleben. Włoch wyprzedził zdobywcę pole position Bruno Spenglera o zaledwie 85 tysięcznych sekundy.

Trzeci najlepszy wynik należał do Audi A5 prowadzonego przez Miguela Molinę, który pokonał najlepszego kierowcę z obozu Mercedesa, Roberta Wickensa.

Mattias Ekström uplasował się na piątym miejscu, tuż przed liderem klasyfikacji kierowców Gary’m Paffettem – obaj byli wolniejsi od Mortary o około trzy dziesiąte sekundy. Mike Rockenfeller zakończył rozgrzewkę z siódmym czasem, przed Dirkiem Wernerem – ostatnim, który zmieścił się poniżej pół sekundy straty do najlepszego czasu.

Adrien Tambay i – niespodziewanie - Susie Wolff uzupełnili pierwszą dziesiątkę, a reprezentanci BMW RBM Augusto Farfus i Andy Priaulx znaleźli się tuż za nimi. Różnica między Brazylijczykiem a Brytyjczykiem była mniejsza niż jedna setna sekundy.

Kolejny z pretendentów do tytułu Jamie Green zakończył sesję na czternastym miejscu, podczas gdy Martin Tomczyk był dopiero osiemnasty z niemal sekundą straty.

Źródło: www.TouringCarTimes.com

Wesprzyj nas na Patronite.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze