BieRni zawalczy o tytuł Mistrza Polski 2017

BieRni zawalczy o tytuł Mistrza Polski 2017 Tomasz Kubiak/ŚwiatWyścigów.pl

Już w najbliższy weekend 19-21 maja na Torze Poznań podczas Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski WSMP będziemy świadkami zmagań profesjonalnych kierowców wyścigów płaskich.

Wśród wielu klas i zespołów po raz drugi zobaczymy w akcji team BieRni Motorsport. Tomasz Biernat – kierowca i założyciel zespołu w sezonie 2017 ponownie zasiądzie za sterami Fiata Seicento Abarth i zawalczy o tytuł Mistrza Polski w klasie 1N. Już w ubiegłym sezonie 2016, dostarczył kibicom niemało emocji. Debiutancki start skończył się dla niego awarią silnika, jednak w kolejnych rundach skutecznie walczył z doświadczoną już czołówką. Mimo najcięższego (wagowo) samochodu w klasie, reprezentant Automobilklubu Leszczyńskiego nie dawał za wygraną. We wrześniowej rundzie wywalczył drugi stopień podium. W rezultacie okazał się najlepszym debiutantem sezonu i uplasował się na 4 miejscu w klasyfikacji generalnej klasy 1N WSMP.

Informacja prasowa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka