Olga Białczak

Olga Białczak

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
niedziela, 02 grudzień 2018 18:59

Ekström nie stara się o powrót do DTM

Dwukrotny mistrz Deutsche Tourenwagen Masters Mattias Ekström twierdzi, że nie prowadzi rozmów z Audi dotyczących jego powrotu do niemieckiej serii wyścigowej.

czwartek, 29 listopad 2018 15:21

Vervisch przetestuje samochód Audi DTM w Jerez

Zwycięzca wyścigu WTCR w Makau Frédéric Vervisch za dwa tygodnie przetestuje Audi RS 5 DTM w Jerez w ramach testu młodych kierowców. Weźmie w nim udział również pięciu innych uczestników.

Augusto Farfus zdecydował się opuścić Deutsche Tourenwagen Masters i skoncentrować się na wyścigach GT.

Alex Zanardi pod koniec sierpnia zadebiutuje w Deutsche Tourenwagen Masters w specjalnie przystosowanym samochodzie.

Nowi producenci pojawili się na horyzoncie Deutsche Tourenwagen Masters. Aston Martin oraz Lexus planują wejście do niemieckiej serii wyścigowej od sezonu 2020. Niewykluczone, że te plany zostaną ogłoszone podczas zbliżającego się weekendu DTM w Zandvoort. Pojawienie się brytyjskiego producenta miałoby nastąpić przy pomocy Red Bulla.

niedziela, 24 czerwiec 2018 14:03

Ustanowiono przepisy dotyczące Class One

Deutsche Tourenwagen Masters i Super GT potwierdziły ukończenie przepisów dotyczących Class One, które zostaną wprowadzone w DTM w sezonie 2019, nastomiast w Super GT nastąpi to w 2020 roku. W przyszłym roku planowane są dwa wspólne spotkania wyścigowe.

Zawodnicy Mercedesa spodziewają się, że zmiana przepisów aerodynamicznych przyczyni się do zwiększenia możliwości producenta w Deutsche Tourenwagen Masters w tym roku, po rozczarowującym sezonie 2017.

wtorek, 20 marzec 2018 17:25

Bez Mortary w Berlinie

Kierowca Venturi Edoardo Mortara opuści tegoroczny wyścig Formuły E w Berlinie, ze względu na kolidujące z nim zobowiązania wobec Mercedesa w Deutsche Tourenwagen Masters.

czwartek, 15 marzec 2018 14:20

Red Bull wycofuje się z DTM

Rzecznik giganta napojów energetycznych potwierdził, że firma Red Bull od tego sezonu wycofuje się z Deutsche Tourenwagen Masters.

Organizatorzy Deutsche Tourenwagen Masters ogłosili, że oba wyścigi tegorocznej rundy w Misano odbędą się w nocy.

Strona 1 z 11

rally and race 4kolka