Maja Kozłowska

Maja Kozłowska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. URL strony:

Debiutujący Joel Eriksson

W tym sezonie spełni się wielkie marzenie Joela Erikssona, czyli samodzielny start jako etatowy kierowca w Deutsche Tourenwagen Masters.

  • Dział: DTM

Williams skopiował pomysł Mercedesa

Fakt, że zespoły podpatrują rozwiązania i modyfikacje samochodów u swoich rywali jest powszechnie znany. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy podpatrzony pomysł nie działa tak jak powinien i tak jak funkcjonuje on w wersji oryginalnej.

Horner: Verstappen przypomina Vettela

Kolizja Maxa Verstappena i Sebastiana Vettela z ostatniego wyścigu o Grand Prix Chin nadal pozostaje jednym z głównych tematów w Formule 1. Tym razem swoją opinię ponownie wyraził szef teamu Red Bull Racing, Christian Horner, który bardzo dobrze zna obu kierowców.

Rast o swoim drugim sezonie w DTM

Nowy sezon to dla René Rasta przede wszystkim próba obrony mistrzowskiego tytułu w Deutsche Tourenwagen Masters. Taka presja powoduje, że sezon 2018 powinien być dla kierowcy Audi trudniejszy niż jego debiutancki rok, ale czy tak będzie?

  • Dział: DTM
Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka