Roksana Ćwik

Roksana Ćwik

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. URL strony: http://kobiecymokiemowyscigach.blogspot.com

Rosberg zmniejszył swoje zaangażowanie w karierę Kubicy

Jak poinformował Robert Kubica, Nico Rosberg nie pełni już tak czynnej roli menedżerskiej, jak miało to miejsce w ubiegłym roku, kiedy to Polak próbował powrócić do Formuły 1. Współpraca pomiędzy byłym mistrzem świata a polskim kierowcą nie została jednak zakończona.

Uzgodniono przepisy F1 na sezon 2019

We wtorek w Paryżu doszło do spotkania pomiędzy prezydentem FIA Jeanem Todtem, szefem Formuły 1 Chasem Careyem, Grupą Strategiczną F1 oraz Komisją F1, którego celem była dyskusja na temat przyszłych przepisów F1.

Zła strategia Mercedesa

Szef zespołu Formuły 1 Mercedesa Toto Wolff przyznał, że strategia obrana przez jego ekipę podczas niedzielnego Grand Prix Chin Formuły 1 była błędna, z kolei ta wybrana przed Red Bulla była strzałem w dziesiątkę.

Vettel: Neutralizację ogłoszono w złym momencie

Zdobywca pole position do niedzielnego wyścigu o Grand Prix Chin Sebastian Vettel zakwestionował decyzję o ogłoszeniu neutralizacji w chwili, gdy liderzy zdążyli już minąć zjazd do alei serwisowej i nie mogli zjechać na zmianę opon, jak późniejszy zwycięzca Daniel Ricciardo.

Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka