Honda zaprezentowała motocykl na sezon 2018

Honda zaprezentowała motocykl na sezon 2018 HRC

Fabryczny zespół Hondy zaprezentował w Dżakarcie model RC213V na sezon 2018 MotoGP. Barwy japońskiego producenta reprezentować będą aktualny mistrz świata Marc Márquez oraz Dani Pedrosa.

„Czwarty rok z rzędu nasza prezentacja odbywa się w Indonezji oraz pięknym mieście Dżakarta, gdzie czujemy się jak w domu” – skomentował dyrektor HRC Tetsuhiro Kuwata. „Pasja do MotoGP jest tutaj widoczna i cieszymy się, że możemy zaprezentować nasze maszyny na sezon 2018. Marc i Dani zasługują na najlepsze narzędzia do realizacji celów na ten rok, a naszym zadaniem jest to umożliwić. Nasi inżynierowie w Japonii oraz zespół na całym świecie wykonał imponującą robotę i jestem pewien, że znów zrealizujemy nasze ambicje”.

 „Mamy już za sobą tej zimy dwa udane testy” – powiedział Márquez. „W Katarze również będziemy ciężko pracować nad przygotowaniem się do nadchodzącego sezonu. Chcemy znów walczyć na czele stawki oraz zapewnić wiele emocji naszym fanom na całym świecie”.

Pedrosa dodał: „Jak dotąd wszystko wydaje się iść po naszej myśli, ale więcej będziemy wiedzieć w Katarze, gdzie warunki będą zupełnie inne. Jestem dumny z rozpoczęcia kolejnego sezonu dla fabrycznego zespołu Hondy. Jestem gotów dać z siebie 100 procent i walczyć na szczycie”.

Źródło: Z wykorzystaniem informacji prasowej HRC

Tomasz Kubiak

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka