Chaves powraca za kierownicę

Po trzech wyścigach przerwy Gabby Chaves powróci do stawki IndyCar Series. Kolumbijczyk zasiądzie za kierownicą Chevroleta nr 88 zespołu Harding Racing podczas sobotniego wyścigu na owalu Gateway Motorsports Park.

„Jestem zachwycony i czuję się gotowy, aby zasiąść za kierownicę samochodu nr 88 i wrócić do moich chłopaków” – powiedział Chaves. „Jesteśmy gotowi, aby przyspieszyć nasze postępy i jesteśmy bardziej zmotywowani niż kiedykolwiek aby sięgnąć po wyniki, o których wiemy że są w naszym zasięgu, patrząc na nasze występy w poprzednim sezonie. Jestem też bardzo podekscytowany swoim pierwszym startem na torze Gateway”.

Chaves wywalczył oba finisze w pierwszej dziesiątce dla zespołu Harding Racing, który zadebiutował w minionym sezonie. Trudności z powtórzeniem tych rezultatów sprawiły jednak, ze zespół postanowił zasięgnąć opinii Conora Daly’ego, który wystartował podczas rund w Toronto, Mid-Ohio oraz Pocono.

Szef zespołu Brian Barnhart dodał: „Przede wszystkim chciałbym podziękować Conorowi za jego wkład na przestrzeni ostatnich miesięcy oraz zaoferowanie swojej perspektywy i opinii. Gabby wykonał fantastyczną pracę i przez cały czas był prawdziwym graczem zespołowym. Mamy nadzieję, że gdy powróci za kierownicę w St. Louis, będziemy mogli mu pokazać jak zespół poprawił się w tym czasie”.

Źródło: Z wykorzystaniem informacji prasowej Harding Racing

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league