Daly zaliczy kolejny wyścig z Harding Racing

Conor Daly po raz trzeci w tym sezonie zasiądzie za kierownicą Chevroleta zespołu Harding Racing. Amerykanin weźmie udział w niedzielnym wyścigu IndyCar Series na owalu w Pocono.

Daly zastąpił regularnego kierowcę ekipy Gabby’ego Chavesa podczas dwóch ostatnich rund na ulicach Toronto oraz torze drogowym Mid-Ohio. Będzie to jego pierwszy występ dla Harding Racing na torze owalnym. Daly będzie niedostępny podczas kolejnej rundy na torze Gateway i sugeruje się, że wtedy za kierownicą zasiądzie Zachary Claman De Melo, który spędził pierwszą część sezonu w ekipie Dale Coyne Racing.

„Uważamy, że nasze podejście w drugiej połowie sezonu przyniosło nam znaczące korzyści” – powiedział szef zespołu Brian Barnhart. „Będziemy kontynuować ten plan w Pocono, tak aby dać Conorowi możliwość startu we wszystkich dyscyplinach zawartych w serii IndyCar – będziemy mieli za sobą start na torze ulicznym, drogowym oraz owalu, a zebranie jego odczuć na każdym z typów obiektów jest ważne dla naszej przyszłości”.

Daly dodał: „Otrzymanie szansy na start w Pocono jest dla mnie bardzo ekscytujące. Będzie to dla nas nowe wyzwanie i nie mogę się go doczekać. Po występie w Indianapolis 500 mam pewne doświadczenie z pakietem aerodynamicznym, co dodaje mi nieco pewności siebie. Nie mogę się doczekać ponownej współpracy z Harding Racing”.

Źródło: Z wykorzystaniem informacji prasowej Harding Racing

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league