Czy Massa wystartuje w Formule E?

Czy Massa wystartuje w Formule E? Williams Racing

Po tym jak Felipe Massa zakończył swoją przygodę z Formułą 1, co jakiś czas pojawiają się spekulacje na temat tego, jak potoczy się jego dalsza kariera w wyścigach samochodowych.

Obecnie Brazylijczyk jest przewodniczącym federacji kartingowej CIK, lecz więcej emocji wywołała jego obecność podczas weekendu Formuły E w Rzymie – Massa od dłuższego czasu jest łączony ze startami w elektrycznej serii, a sam nie wykluczył takiej możliwości.

„Szczerze, to dopiero przyjechałem. Przyjechałem z wizytą, specjalnie na ten niesamowity wyścig w Rzymie” – powiedział w rozmowie z Katy Fairman. „Formuła E to niezłe mistrzostwa i rośną w siłę z każdym rokiem. Chcę zrozumieć o tej serii jak najwięcej, wtedy możliwe, że w przyszłym roku tu będę, ale teraz nie mogę nić powiedzieć”.

„[Nowy samochód] wygląda widowiskowo. Zobaczmy jakie będą reakcje, kiedy pojawi się na torze. Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia, aby powiedzieć coś więcej, ale wygląda obiecująco. Tak jak wspomniałem, jestem tutaj aby obejrzeć wyścig. Myślę, że w przyszłym sezonie tu będę i jest tutaj wiele osób, z którymi chciałbym o tym porozmawiać”.

Źródło: katyfairman.com

Roksana Ćwik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka