UNI-Virtuosi nowym zespołem w Formule 2

UNI-Virtuosi nowym zespołem w Formule 2 FIA Formula 2

Organizatorzy Mistrzostw Formuły 2 ogłosili, że UNI-Virtuosi dołączy do przyszłorocznej stawki, zastępując ekipę Russian Time. Brytyjski zespół był dotychczas odpowiedzialny za funkcjonowanie rosyjskiego programu, lecz teraz będzie startować pod własną nazwą.

„Z radością ogłaszamy, że UNI-Virtuosi będzie startować w przyszłym sezonie Formuły 2” – powiedział właściciel Andy Roche. „Mamy za sobą bardzo udane cztery lata z Russian Time i chcielibyśmy życzyć Artiomowi oraz Swietłanie powodzenia w realizacji dalszych planów”.

„Właściciele zespołu – Paul Devlin, Declan Lohan i ja – jesteśmy w pełni zdecydowani kontynuować z takim samym nastawieniem, które przyniosło Russian Time mistrzostwo zespołów w 2017 roku, 13 zwycięstw oraz 38 miejsc na podium. Skład techniczny pozostanie niezmieniony, aby zapewnić dalsze sukcesy w sezonie 2019 oraz kolejnych latach”.

Zespół nie ogłosił jeszcze nowego składu kierowców – wiadomo bowiem, że startujący w barwach Russian Time Artiom Markiełow i Tadasuke Makino nie pojawią się w przyszłorocznej stawce.

Źródło: Z wykorzystaniem informacji prasowej F2

Roksana Ćwik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka