Frijns zostaje w Virgin Racing

Drugi zawodnik klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata Formuły E Robin Frijns pozostanie z zespołem Virgin Racing na kolejny sezon.

„Bardzo się cieszę, że zostanę w Virgin Racing na kolejny sezon” – powiedział Holender. „Mamy świetny samochód, bardzo utalentowany i oddany zespół, który wykonuje fenomenalną robotę. Wspólnie mieliśmy bardzo równy sezon w jednej z najbardziej nieprzewidywalnych i konkurencyjnych serii na świecie, co nie jest łatwe i było jednym z powodów, dla których jesteśmy w czołówce klasyfikacji generalnej”.

Dla Frijnsa będzie to czwarty sezon z brytyjskim zespołem. Pierwsze dwa spędził u boku doświadczonego Sama Birda, z kolei teraz ściga się wraz z debiutującym Nickiem Cassidym: „Świetnie jest mieć go w zespole. Dobrze ze sobą współpracujemy i dopełniamy się nawzajem. Poziom umiejętności w stawce Formuły E jest bardzo wysoki rośnie z każdym sezonem, więc żeby odnieść sukces trzeba mieć wokół siebie najlepszych ludzi. Myślę, że jesteśmy w bardzo dobrej pozycji przed dwoma tegorocznymi wyścigami oraz ósmym sezonem”.

Holender odniósł z obecnym zespołem dwa jak dotąd jedyne zwycięstwa w Formule E na ulicach Paryża oraz Nowego Jorku.

Źródło: fiaformulae.com

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league