Były mistrz Formuły E Nelson Piquet Jr w ostrych słowach wypowiedział się na temat Felipe Massy, gdy napotkał go na swojej drodze podczas treningu przed wyścigiem w Marrakeszu.

Kierowca Jaguara był przekonany o tym, że jego rodak celowo go wstrzymywał, czego nie omieszkał wypomnieć przez radio: „Widzieliście, co Massa mi zrobił w ostatnim zakręcie. Kurwa niedorzeczne, to amator”.

Choć Piquet sam nie cieszy się dobrą reputacją ze względu na swój udział w ustawieniu wyścigu Formuły 1 w Singapurze w 2008 roku, nie przeszkadza mu to w częstym wyrażaniu krytycznych opinii wobec jazdy innych zawodników – głównie swojego rodaka Lucasa di Grassiego. Mimo iż w padoku Formuły E uchodzi to za żart, Massa poczuł potrzebę odpowiedzi na zarzuty swojego dawnego rywala z F1.

„To przykre, ponieważ miałem problemy z samochodem, straciłem napęd i dlatego zjeżdżałem do alei serwisowej” – powiedział Massa. „[Piquet] nie daje dobrego przykładu swoją postawą oraz tym, co mówi. W zasadzie nie obchodzi mnie jego opinia, bo wiem, że nie zrobiłem nic złego – miałem problem z samochodem i nie byłem wobec nikogo złośliwy”.

Źródło: grandepremio.com.br

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race