Campos Racing przedłuża kontrakt z Boschungiem

Hiszpański zespół Campos Racing powiadomił o nowym kontrakcie ze szwajcarskim kierowcą Ralphem Boschungiem. Kontrakt obejmuje rok 2022 i będzie drugim pełnym sezonem, podczas którego Boschung będzie jeździł dla Campos w Formule 2.

„Jestem wdzięczny zespołowi, że będę kontynuował ściganie w Campos Racing w sezonie 2022” – mówił Boschung po ogłoszeniu kontraktu. „Chciałbym podziękować Adrianowi Camposowi Jr oraz całemu zespołowi za świetny jak dotychczas sezon. Rok 2021 był moim pierwszym pełnym sezonem i liczę na to, że w przyszłym sezonie pójdzie nam jeszcze lepiej”.

Szef zespołu, Adrian Campos Jr, mówił: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że będziemy pracować z Ralphem w przyszłym sezonie. Mamy nadzieję, że będziemy ciągle piąć się górę, a nasze wyniki będą coraz lepsze. Chciałbym podziękować Ralphowi i jego najbliższym za zaufanie dla naszego zespołu”.

Ralph Boschung to jeden z najbardziej doświadczonych kierowców w stawce F2. Debiutował w tej serii w 2017 roku i podczas swojej kariery startował między innymi w zespołach MP Motorsport i Trident. W 2021 roku Szwajcar sześć razy ukończył wyścig w pierwszej dziesiątce. W klasyfikacji kierowców znajduje się na 12. pozycji, mając 40 punków.

Źródło: www.fiaformula2.com, www.ralphboschung.com

Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze