Race On wreszcie trafi do sprzedaży

Polski wydawca najnowszej części oficjalnej gry WTCC, firma City Interactive poinformowała, iż Race On od 6 kwietnia trafi na półki sklepowe w cenie 49,99zł.

Gra miała światową premierę 22 października ubiegłego roku i od tego czasu zdobyła prestiżowe nagrody, w tym "Najlepsza gra wyścigowa roku", przyznana przez społeczność RaceSimCentral.

Autorzy odwzorowali wszystkie tory z sezonu 2008 WTCC, w tym nowy tor Okayama, a obiekty z poprzednich lat zostały uaktualnione do wersji 2008. W grze debiutują nowe pojazdy, takie jak Seat Leon TDI, Volvo C30, czy Łada 110. Wśród nowych pojazdów znajdziemy również Formułę Master i US Muscle: Cadillac CTS-V, Dodge Challenger STR8, Chevrolet Camaro i Dodge Challenger STR8 "Super-Bee". Te ostatnie występują zarówno w wersji pucharowej, jak i drogowej.

W sumie w Race On znajdziemy 39 modeli pojazdów i 47 torów wyścigowych. Oczywiście tę listę możemy rozbudować o GTR Evolution i liczne mody do Race On. To wszystko zapowiada niesamowitą zabawę z nowym produktem SimBin.

Nie znane są nam plany SimBinu dotyczące wydania gry WTCC na rok 2009. Obecnie wiemy, że szwedzka firma pracuje wspólnie z iOpener nad grą Real-Time Racing. SimBin wciąż posiada ważną licencję z WTCC na produkcję gier poświęconych serii, więc miejmy nadzieję, że pod koniec tego roku w sklepach pojawi się gra na sezon 2009.

Źródło: city-interactive.com

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league