DiBenedetto nadal bez nowego kontraktu

Podczas rozmowy z mediami, Matt DiBenedetto został zapytany o to, czy wynik najbliższego wyścigu może wpłynąć na decyzję jego pracodawców odnośnie nowego kontraktu.

„Naprawdę liczę na to, że wynik tego wyścigu nie zaważy o przyszłości mojej współpracy z zespołem Wood Brothers” – powiedział DiBenedetto. „Jak już mówiłem, wiele ludzi pracowało na to, żebym mógł się tu znaleźć. Ściganie się dla braci Wood jest dla mnie spełnieniem marzeń. To nie o nich jednak tylko chodzi. Współpracujemy z zespołem Penske, jesteśmy w bardzo dobrych stosunkach z Fordem, więc w to wszystko zamieszane jest sporo ludzi. Moi sponsorzy wyrazili zainteresowanie dalszą współpracą, zdecydowanie liczą na mój kilkuletni kontrakt z zespołem, chcą rozwijać tę relację”.

„Nie chce nigdzie odchodzić. Podoba mi się tak jak jest teraz. Zespół jest dla mnie jak rodzina i z tego co wiem, w moim kontrakcie jest opcja przedłużenia go nawet do 2023 roku. Wiem jednak, że zespół woli przedłużać kontrakt tylko o rok, tuż przed terminem, dlatego wkrótce powinienem wiedzieć jak przyszłość się zarysuje”.

Bracia Wood mają dokładnie miesiąc na przedłużenie umowy.

Źródło: Ford Performance

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league