GPmax: Premiera pierwszego numeru

W dniu dzisiejszym światło dzienne ujrzał nasz najnowszy projekt - magazyn internetowy o tematyce wyścigowej - GPmax. Oprócz części naszej redakcji, przy tworzeniu pierwszego numeru GPmax udział wzięli również inni redaktorzy, zaprzyjaźnieni z naszym serwisem. Poniżej znajdziecie krótki opis artykułów, które znajdują się w pierwszym numerze magazynu.

Na okładce widnieje Alexander Rossi, którego uznaliśmy za twarz pierwszego numeru. W rozmowie z naszym magazynem podzielił się swoimi poglądami na temat różnic miedzy europejską i amerykańską kulturą wyścigową, a także ambitnymi planami na przyszłość. Po podobnym wywiadzie z drugim asem zza oceanu, Conorem Daly'm, powstał artykuł pod tytułem "Spełnić Amerykański Sen".

Kolejny warty uwagi artykuł poświęcony jest serii WTCC, która w tym roku obchodzi swoje 10. urodziny. Oprócz tekstu opisującego historię tych mistrzów, znajdziecie obok ciekawą galerię zdjęć.

Nie mogło zabraknąć również artykułu dotyczącego MotoGP i nowego bohatera tej serii jakim bez cienia wątpliwości jest Marc Márquez. Na uwagę zasługuje także jego brat, Alex, który powoli zaczyna dorównywać Marcowi.

W pierwszym numerze znalazło się także miejsce dla tekstu, podejmującemu nieco zapomniane czasy. Przyjaciel serwisu ŚwiatWyścigów.pl - Andrew Tsvyk, opisuje na łamach GPmax ostatnie zwycięstwo wielkiego mistrza Formuły 1 z lat 60 - Jima Clarka.

Oprócz wymienionych wyżej tekstów radzimy zwrócić uwagę na felietony o Formule E, WEC, V8 Supercars, czy Formule 1, gdzie poruszyliśmy temat zamkniętych kokpitów. Stworzyliśmy również serię "zapomniane tory", w której na pierwszy ogień poszła owalna Monza!

Na początek zachęcamy jednak do zapoznania sie panelem expertów, gdzie swoimi opiniami na temat palącej kwestii podzielili się redaktorzy, którzy uczestniczyli przy tworzeniu tego numeru GPmax.

Życzymy miłej lektury!

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze