Nowy numer Rally and Race już jest!

Dziś do sprzedaży trafił dwunasty numer magazynu Rally and Race.

Nowy numer to 104 strony informacji ze świata polskiego motorsportu i nie tylko. W okresie zimowym na pierwszy plan wybija się Rajd Barbórka, a obok niej miejsce zajmuje wiele imprez o charakterze lokalnym, które miały miejsce na torach w Poznaniu, Kielcach czy Słomczynie, ale także w miejscach do tego zaadaptowanych, jak lotniska, czy prawdziwe rajdowe odcinki.

Jest to także czas na podsumowania, nie tylko zakończonych w naszym kraju sezonów, ale także Mistrzostw Świata Samochodów Turystycznych, na temat której teksty przygotowuje ŚwiatWyścigów.pl. Nowy numer zainteresuje tych, którzy chcą się dowiedzieć, co było słychać w naszych rodzimych seriach - od Kartingu, przez WSMP, Kia Lotos Race i Volkswagen Castrol Cup. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy wyścigów górskich, jak i Rallycrossu.

Drifting szybko dorobił się własnego działu, a w sekcji "Różności" wiele ciekawych historii, jak wizyta w zespole 2Brally, przegląd nowości z katalogu Sparco, bliższe spojrzenie na kompozyty, a także rozjaśnienie działania sponsoringu. Ci, którzy sami chcą się zacząć ścigać, mogą zwrócić uwagę na starty wirtualne, "wyścigi wraków", czy pojazdów zdalnie sterowanych. W dalszej kolejności można zastanowić się także, czy nowa klasa TCR jest odpowiedzią na problemy w Mistrzostwach Polski.

Zachęcamy do lektury!

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze