Konkurs: 150. GP Haasa w Monako. Wygraj książkę Günthera Steinera z autografem

Serwis ŚwiatWyścigów.pl przy okazji 150. wyścigu zespołu Haas w Formule 1 organizuje konkurs, w którym do wygrania jest książka z autografem autorstwa Günthera Steinera – Surviving to Drive.

Już w ten weekend odbędzie się szósty wyścig tegorocznego sezonu Formuły 1 – Grand Prix Monako. Podczas ostatniego GP Azerbejdżanu przeprowadziliśmy wywiad z Güntherem Steinerem, w którym poruszyliśmy m.in. temat jego książki – Surviving to Drive. Wywiad ten jest już dostępny pod tym linkiem.

Z okazji publikacji książki szefa zespołu Haas oraz faktu, że Grand Prix Monako to 150. wyścig zespołu w Formule 1, serwis ŚwiatWyścigów.pl organizuje konkurs, w którym do wygrania będzie kopia tejże książki wraz z autografem autora. Aby wziąć udział w konkursie, należy umieścić w dołączonym niżej formularzu odpowiedź: z okazji 150. wyścigu Haasa, podziel się momentem z historii zespołu, który zapamiętałeś/łaś lub opisz swój ulubiony moment związany z amerykańską ekipą.

Odpowiedzi będzie można udzielać do momentu rozpoczęcia wyścigu w Monako, czyli do niedzieli 28 maja do godziny 15:00 czasu polskiego.

«Link do konkursu»

Regulamin konkursu:

  • Konkurs jest organizowany przez ŚwiatWyścigów.pl, w którym zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci kopii książki Günthera Steinera – Surviving to Drive z autografem szefa Haasa.
  • Konkurs polega na opisaniu twojego ulubionego lub najbardziej zapamiętanego momentu z udziałem Haasa w historii zespołu w Formuły 1.
  • Zgłoszenia będą przyjmowane do niedzieli 28 maja do godziny 15:00 czasu polskiego, czyli do momentu rozpoczęcia wyścigu F1 o Grand Prix Monako.
  • Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie wewnętrznej analizy przesłanych odpowiedzi. Większe szanse na zwycięstwo mają kreatywne odpowiedzi.
  • Jeden użytkownik może wysłać tylko jedną odpowiedź. W przypadku przesłania kilku odpowiedzi, będzie liczyła się pierwsza udzielona. Nie ma możliwości edycji odpowiedzi.
  • Zgłoszenia należy wysyłać po kliknięciu we wskazany wyżej w artykule link prowadzący do Formularzy Google, gdzie oprócz opisania momentu należy podać swój adres e-mail.
  • Adres e-mail jest przetwarzany wyłączenie w celach kontaktowych i zostanie wykorzystany do zgłoszenia się tą drogą ze zwycięzcą.
  • W konkursie nie mogą wziąć udziału redaktorzy serwisu ŚwiatWyścigów.pl.

 

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze