[Zakończony] Konkurs: Wytypuj najlepszy czas kierowcy Haasa w kwalifikacjach i wygraj książkę Günthera Steinera

Serwis ŚwiatWyścigów.pl organizuje konkurs, w którym do wygrania jest książka autorstwa Günthera Steinera – Surviving to Drive.

Już w ten weekend odbędzie się piąty wyścig tegorocznego sezonu Formuły 1 – Grand Prix Miami. Podczas ubiegłotygodniowego GP Azerbejdżanu przeprowadziliśmy wywiad z Güntherem Steinerem, w którym poruszyliśmy m. in. temat jego książki – Surviving to Drive. Wywiad ten zostanie opublikowany w ciągu kilku najbliższych dni.

Z okazji publikacji książki szefa zespołu Haas, serwis ŚwiatWyścigów.pl organizuje konkurs, w którym do wygrania będzie kopia tejże książki. Aby wziąć udział w konkursie, należy za pośrednictwem Formularzy Google odpowiedzieć na pytanie: Jaki czas w kwalifikacjach do GP Miami uzyska najlepszy kierowca Haasa (spośród duetu Kevin Magnussen i Nico Hülkenberg).

Odpowiedzi będzie można udzielać do momentu rozpoczęcia kwalifikacji w Miami, czyli do soboty do godziny 22:00 czasu polskiego.

«Link do konkursu»

Regulamin konkursu:

  1. Konkurs jest organizowany przez ŚwiatWyścigów.pl, w którym zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci kopii książki Günthera Steinera – Surviving to Drive.
  2. Konkurs polega na wytypowaniu najlepszego czasu jednego z kierowców Haasa w kwalifikacjach do wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Miami. Jeśli wyżej w klasyfikacji znajdzie się Kevin Magnussen, wówczas do wyniku będzie brany jego czas, a jeśli Nico Hülkenberg, wówczas pod uwagę zostanie wzięty czas Niemca.
  3. Zgłoszenia będą przyjmowane do soboty do godziny 22:00 czasu polskiego, czyli do momentu rozpoczęcia kwalifikacji F1 na torze w Miami.
  4. Wygra osoba, która poprawnie wytypuje czas. Jeśli żadna z osób nie trafi idealnie czasu najlepszego kierowcy Haasa, liczyć się będzie czas najbliższy typowi.
  5. Jeśli dwie lub więcej osób poprawnie wytypują czas, liczyć się będzie wcześniejsza godzina zgłoszenia.
  6. Jeden użytkownik może wysłać tylko jedną odpowiedź. W przypadku przesłania kilku odpowiedzi, będzie liczyła się pierwsza udzielona. Nie ma możliwości edycji odpowiedzi.
  7. Zgłoszenia należy wysyłać po kliknięciu we wskazany wyżej w artykule link prowadzący do Formularzy Google, gdzie oprócz wytypowania czasu należy podać swój adres e-mail.
  8. Adres e-mail jest przetwarzany wyłączenie w celach kontaktowych i zostanie wykorzystany do zgłoszenia się tą drogą ze zwycięzcą.
  9. W konkursie nie mogą wziąć udziału redaktorzy serwisu ŚwiatWyścigów.pl.

Aktualizacja

Zwycięzca w naszym konkursie pomylił się zaledwie o 0,014 sekundy. Gratulujemy wygranej! Z triumfatorem skontaktowaliśmy się mailowo.

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze