Konkurs: Wytypuj czas pole position do GP Australii i wygraj model toru Albert Park

ŚwiatWyścigów.pl oraz RaceTracks.pl, producent modeli i gadżetów powiązanych z motorsportem, organizują konkurs, w którym do wygrania będzie model toru Albert Park na drewnianej podstawce.

Już w najbliższy weekend odbędzie się trzecia runda tegorocznego sezonu Formuły 1 - Grand Prix Australii. Po dwóch wyścigach zdecydowanym liderem jest zespół Red Bull Racing, który ma wyraźną przewagę nad rywalami i jest też faworytem do triumfu w Melbourne.

ŚwiatWyścigów.pl oraz RaceTracks.pl, który jest producentem modeli i gadżetów motorsportowych, mają przyjemność ogłosić konkurs, w którym nagrodą jest model toru Albert Park – obiektu, w który w ten weekend rywalizować będą kierowcy Formuły 1, Formuły 2 oraz Formuły 3.

Konkurs polega na wytypowaniu najbliższego czasu pole position ustanowiony w sobotnich kwalifikacjach do GP Australii F1. Swój typ można wskazać po kliknięciu w link poniżej, a odpowiedzi (w formie 1:23,456 lub 1:23.456) można będzie wysyłać do soboty do godziny 7:00 czasu polskiego, czyli momentu rozpoczęcia kwalifikacji.

«Link do konkursu»

Dodatkowo RaceTracks.pl oferuje czytelnikom ŚwiatWyścigów.pl rabat -10% na cały asortyment. Aby z niego skorzystać, należy użyć kodu swiatwyscigow w koszyku.

Regulamin konkursu:

  1. Konkurs jest organizowany przez ŚwiatWyścigów.pl oraz RaceTracks.pl, w którym zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci modelu toru Albert Park na drewnianej podstawce.
  2. Konkurs polega na wytypowaniu czasu pole position, czyli najszybszego czasu ustanowionego przez kierowcę w trzeciej części kwalifikacji do Grand Prix Australii Formuły 1.
  3. Zgłoszenia będą przyjmowane do soboty do godziny 7:00 czasu polskiego, czyli do momentu rozpoczęcia kwalifikacji F1 na Albert Park.
  4. Wygra osoba, która poprawnie wytypuje czas. Jeśli żadna z osób nie trafi idealnie czasu pole position, liczyć się będzie czas najbliższy czasowi pole position.
  5. Jeśli dwie lub więcej osób poprawnie wytypują czas, liczyć się będzie wcześniejsza godzina zgłoszenia.
  6. Jeden użytkownik moze wysłać tylko jedną odpowiedź. W przypadku przesłania kilku odpowiedzi, będzie liczyła się pierwsza udzielona. Nie ma możliwości edycji odpowiedzi.
  7. Zgłoszenia należy wysyłać po kliknięciu we wskazany wyżej w artykule link prowadzący do Formularzy Google, gdzie oprócz wytypowania czasu należy podać swój adres e-mail.
  8. Adres e-mail jest przetwarzany wyłączenie w celach kontaktowych i zostanie wykorzystany do zgłoszenia się tą drogą ze zwycięzcą.
  9. W konkursie nie mogą wziąć udziału redaktorzy serwisu ŚwiatWyścigów.pl oraz zespół RaceTracks.pl.

Aktualizacja

Zwycięzca konkursu pomylił się o 0,057 sekundy i to on był najbliżej poprawnej odpowiedzi. Gratulujemy! Z triumfatorem już się skontaktowaliśmy.

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze