Wyniki konkursu F1 2020 Deluxe Schumacher Edition

Zakończyliśmy konkurs, w którym do wygrania była kopia gry F1 2020 Deluxe Schumacher Edition na Steam.

Pytanie konkursowe brzmiało: Jaka będzie różnica między czasem pole position do Grand Prix Austrii, a czasem pole position do Grand Prix Styrii?

Do ubiegłotygodniowego Grand Prix Austrii czasem pole position na Red Bull Ringu było 1:02,939 uzyskane przez Valtteriego Bottasa. Z kolei sobotnie kwalifikacje do Grand Prix Styrii okazały się być deszczowe – w nich pole position wywalczył Lewis Hamilton z czasem 1:19,273.

Biorąc to pod uwagę, ostateczna różnica między dwoma czasami dającymi pole position wyniosła aż +16,334 sekundy. Większość z Was założyła suche kwalifikacje i w odpowiedziach różnica nie przekraczała sekundy, jednak było kilka odpowiedzi odstających od normy.

Najbliżej poprawnej odpowiedzi okazał się być użytkownik Twittera o nicku Fixinn, który wytypował stratę + 16,211, myląc się tylko o 0,123 sekundy. Biorąc pod uwagę ekstremalną różnicę w warunkach panujących na Red Bull Ringu tydzień temu oraz w tę sobotę, typ okazał się być niezwykle dokładny. Ze zwycięzcą konkursu już się skontaktowaliśmy.

Gratulujemy triumfatorowi konkursu i jednocześnie dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli w nim udział. Dziękujemy również Koch Media Poland za konkursową kopię gry.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league