Celem jest meta Rajdu Szwecji

Po przejechaniu sobotnich odcinków specjalnych załoga LOTOS Rally Team awansowała o 4 pozycje i zajmuje po trzecim dniu Rajdu Szwecji 16. miejsce w klasyfikacji generalnej. W rajdzie prowadzi Sebastian Ogier przed Sebastianem Loebem (+26.9) i Matsem Østbergiem (+57.7).

Podczas pierwszej pętli Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak awansowali z 20. na 17. miejsce. W trakcie południowego serwisu zmienione zostały nastawy samochodu i podczas drugiej pętli załoga awansowała na 16. pozycję.

„Kolejny dzień Rajdu Szwecji mamy za sobą. Pierwsza pętla przebiegała już całkiem nieźle. Awansowaliśmy o trzy miejsca. Na strefie serwisowej zdecydowaliśmy się z zespołem zmienić kilka ustawień, aby próbować odrobić kolejne sekundy i sprawdzić nastawy na kolejne starty. Pozmienialiśmy kilka rzeczy, ale niestety zmiany nie okazały się dobre. Celem na jutrzejszy dzień jest dojechanie do mety i utrzymanie pozycji” – powiedział Michał.

Na niedzielę organizatorzy zaplanowali 6 odcinków specjalnych o łącznej długości 94,29 kilometrów oesowych. Meta dla pierwszego zawodnika zaplanowana została na 16.27 w Karlstadt.

Strategicznym partnerem zespołu LOTOS Rally Team jest Grupa LOTOS. Partnerami wspierającymi starty Michała Kościuszko są także marka paliw LOTOS Dynamic, marka olejów silnikowych LOTOS oraz marka Red Bull. Wsparcie medialne zapewnia RMF FM.

Bieżące informacje o poczynaniach Michała Kościuszko i Maćka Szczepaniaka można śledzić na profilu „Emocje do pełna” http://www.facebook.com/EmocjeDoPelna

Źródło: Informacja prasowa LOTOS Rally Team

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league